NFT Devrimi, İnsanların Paranın Daha Önce Satın Alamayacağı Şeyleri Satın Almasına İzin Veriyor

Yeni zenginlik çağı, bugün dünyada birçok yeni şeye yol açtı. Lüks endüstrisine bakarsak, saat almak zor, araba satın almak zor. Dünya şu anda paranın daha önce satın alamayacağı şeyleri satın almaya çalışan yeni bir insan dalgası yaşıyor. Bu makale, NFT’lerin BAYC, Crypto Punks ve şimdi High Sloth Society gibi yeni projeler ve daha fazlası gibi daha önce paranın satın alamayacağı şeylerin satın alınmasına izin verdiği bazı vaka çalışmalarını inceleyecektir.

Mevcut Talep Dalgası ve Lüks Endüstriler

Yeni zenginlik çağıyla birlikte, doğal olarak, sektörler üzerindeki talep söz konusu olduğunda lüks pazarlar büyük bir patlama yaşadı. Rolex satın almak imkansız hale geliyor, araba arzı düşük, hatta lüks emlak fiyatları pandemiden bu yana geçen 2 yılda şişti. Zenginler paranın satın alabilecekleriyle daha az ilgileniyor, şimdi paranın satın alamayacağını istiyorlar. Şimdi, dünya, bu dürtüyü tatmin etmek için NFT endüstrisinin yükselişiyle şu anda gerçekleşen bir devrim görüyor.

sıkılmış maymunlar

Şu anda sektördeki en başarılı NFT projelerinden biri Bored Ape Yacht Club NFT’leri. Düzenli olarak milyonlarca dolara satıyorlar ve şu anda en ucuzu 100 ETH (bu makalenin yazıldığı sırada 300.000 doların üzerinde) için satışta. Bu çılgın fiyatlandırmanın en büyük nedenlerinden biri, Bored Ape Yacht Club’ın özel bir kulübe üyelik hissi vermesidir. Eminem, Rihanna ve diğer birçok A listesindeki ünlüler ve önemli insanlar kulübün bir parçası. Özünde, aynı grubun bir parçası olarak kabul edilmek için, sıkılmış bir maymun NFT’sine sahip olmanız gerekir. Bu daha önce olmayan bir şey. Ama şimdi, NFT teknolojisinin kullanım durumu aracılığıyla yapıyor.

NFT’ler ve erişimlerinin gelişimi

Bored Apes vaka çalışması göz önüne alındığında, şimdi uzayda yeni erişimler görüyoruz. High Sloth Society projesi, insanların daha önce satın alınamayan bir şeyi satın almaları için yeni bir yol.

Kore’de, Kore ulusal hazinelerini satın almak için Dao’ya para akıyor, satışa çıkan eski bir eser vardı. Crayon DAO adlı bir şirket aracılığıyla, iflasın eşiğinde olan müzenin eserini satın almak için 900 ETH yükseltildi. Şimdi, bu eser kripto kalabalığının elinde. Önemli insanlara bu eserin mülkiyetinin bir parçası olmaları için özel bir fırsat vermek. Giriş Yüksek Tembellik Derneğibu NFT’yi yakında satın alabileceğiniz ve kutsal bir taşınabilir tapınağın bir parçasına sahip olabileceğiniz yer.

Bu, kutsal eseri ve kripto alanını gerçek mülkiyete bağlayacak bir NFT PFP koleksiyonudur. Bu, insanların, koleksiyonun ve mirasın üst kademesinden gelen bir şeyin korunmasına ve mülkiyetine katılma şansıdır. Bu, insanların daha önce satın alamayacağı bir şeyin mükemmel bir örneğidir. Bir müzenin kapıları tarafından korunan antik bir eser, şimdi NFT’ler aracılığıyla kutsal bir tapınağın yasal mülkiyetinin bir gemisi olarak dünyaya getiriliyor ve sunuluyor.

İnternet sitesi: https://www.highslothsociety.com/

[ad_2]

anlık kripto

Related articles

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_imgspot_img