Önde Gelen Ethereum (ETH) Rakibinin Fiyatı Ağ Çökmelerinden Sonra Çift Rakamlarla Düşüyor

Solana (SOL) blok zinciri, büyük bir fiyat düşüşüne yol açan başka bir ağ sorunu turu yaşıyor.

Ethereum (ETH) rakibi ilan edildi Çarşamba günü Solana Mainnet Beta’daki blok üretimi geçici olarak durduruldu.

Solana Status, doğrulayıcı operatörlerin ana ağ betasının küme yeniden başlatmasını yaklaşık 4,5 saat sonra başarıyla tamamladığını ve kesintiyi sonlandırdığını not eder.

Solana’nın yerel tokeni SOL, ağ çökmesinden önce 45 dolar civarında işlem görüyordu ve %13’ten fazla bir düşüşle hızla 38.30 dolara düştü. Solana, yazı yazılırken 41.45 dolardan işlem görüyor.

Solana kısa süre önce, projenin ana ağ beta kümesinin “duran fikir birliğinin bir sonucu olarak blok üretmeyi bıraktığı” 30 Nisan ile 1 Mayıs arasında yedi saatlik bir ağ kesintisi yaşadı.

ETH rakibi, Aralık ve Ocak aylarında duyurulan ağ ve performans sorunlarının yanı sıra geçen Eylül ayında bir önceki kesintiyle de ilgilendi.

Solana Labs, ağın, takas edilemeyen token (NFT) darphanelerini hedefleyen bot etkinliği nedeniyle Ocak ayının başından bu yana “aralıklı tıkanıklık sorunları” yaşadığını söyledi.

Teknoloji şirketi, Mayıs ayında, tekrarlanan ağ arızası sorunlarıyla mücadele çabalarının bir parçası olarak bir dizi başka iyileştirmeye ek olarak yeni bir ücret sistemi getirmeyi planladığını söyledi.

Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bir Dakikayı Kaçırmayın – Doğrudan gelen kutunuza gönderilen kripto e-posta uyarılarını almak için abone olun

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp
En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/filkusto/INelsonSon dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

anlık kripto

Related articles

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_imgspot_img