Oynayın, Kendi NFT’lerinizi Satın Alın, Kar Edin

Facebook’un Meta’ya dönüşümü, Metaverse ve Web 3.0’a doğru kavramsal bir yer değiştirmedir, kripto ve NFT’ler (değiştirilemez tokenler) küresel topluluk tarafından büyük potansiyele sahip, oyunu değiştiren bir sıçrama olarak algılanıyor.

Tahmini küresel kripto kullanıcılarının sayısı dünyadaki 106 milyon kişidir. Amerikalıların %13’ü son 12 ayda kripto para satın aldı veya ticareti yaptı. (Karşılaştırma yapacak olursak, Amerikalıların sadece %24’ü hisse senetlerine yatırım yaptı). Tesla veya Square gibi daha büyük şirketler bile varlıklarının %7-10’una kadar kripto para birimine sahip. 2021’de yatırımcılar kriptoya rekor 30 milyar dolar akıttı.

Armaldia bir fantezi metaverse küresi. BNB zincirini (BInance akıllı zincir) kullanan ekonomik, sosyal, MMO’ya özgü bir kripto oyunudur. Evren, NFT olarak satın alınabilen 198 bin gelir getiren arsadan oluşuyor. Pivot bir savaştır. Savaş, ana eğlence ve para sağlayıcıdır. İnşaatçı oyunu inşaat, kaynak üretimi ve ticareti içerir.

Günümüzün sınırı olarak kripto ve Web 3.0

Web 3.0, kripto para birimlerinin küçük kardeşi NFT’yi, sürükleyici sanal ve artırılmış gerçekliği ve verilerin tam sahipliğini veren Secretum olarak güvenli merkezi olmayan habercileri içerir.

Armaldia, bir şehir kurma türü kripto oyunu olan Web 3.0 fenomenlerinden biridir. Sonsuz bir genişlemeye sahip olmasına rağmen, türünün tek örneğidir.

Web 2.0’dan Web 3.0’a geçiş, Web 1.0’dan Web 2.0’a geçişe karşılık gelir. Web 2.0 ile Web 3.0 arasındaki fark, belirli değerlere dayalı çalışma prensiplerindedir.

Web 3.0’da herkes verilerin sahibidir. Akıllı sözleşmeler sayesinde aracılara ihtiyaç yoktur. Her şey otomatik olarak ve düzenleyici olmadan sağlanır. İşlem şeffaftır ve bu nedenle güvenilirdir.

Blockchain oyunu olarak Armaldia’nın değerleri

Blok zinciri, Web 2.0’ın piyasa tekellerine yönelik sansürünün gelecekteki bir alternatifi olan yatay ve daha liberal bir yapı olarak işlev görür.

Armaldia, NFT’leri desteklemek için Binance Akıllı Zinciri kullanıyor. Binance NFT, çok çeşitli oyun içi öğelerin, sanal dünyanın, sanat eserlerinin ve daha fazlasının görüntülenmesi ve ticareti ile dünyanın en büyük merkezi NFT pazarıdır – yalnızca %1’lik sabit bir işlem ücreti ile. BNB, güçlendirilmiş bir altyapıya sahip diğer blok zincirlerden daha hızlı ve daha ucuzdur.

Haziran 2021’deki lansmanından bu yana Binance NFT, 1 milyondan fazla NFT satarak ve dünya çapında 800’den fazla yaratıcıyla ortaklık kurarak dünyanın en büyük ve en hızlı büyüyen NFT pazarı haline geldi.

Armaldia blok zinciri oyununun güçlü yönleri:

Çevrimiçi oyun, işlemleri güvence altına almak için güçlü bir blok zinciri şifreleme sistemi kullandığından, ciddi düzeyde güvenlik ve anonimlik sağlar. Armaldia için kullanılan BNB Blockchain üzerindeki Metaverse merkezileştirilmemiştir. Cryptogame, bankalar veya kredi şirketleri gibi herhangi bir aracı olmadan hızlandırılmış bir ödeme modu sunar. Rahat işlemler. Genellikle kredi kartlarıyla ilişkili ters ibraz sorunu yoktur. Armaldia, ödeme yaparak kripto ve NFT kazanmayı varsayar. Pasif gelir. Oyna ve kazan.

Armaldia metaverse’de kazanmak için oynayın

Armaldia, video oyunlarına NFT eklemek için oluşturulmuş yenilikçi bir blok zinciridir. İçinde NFT nesneleri olan karmaşık bir oyun evrenidir. Bazıları oyunda çok önemli bir rol oynuyor. Web 2.0’ın video oyunları sürümleriyle ilgili olarak Armaldia’nın devrim niteliğindeki hareketi, oyuncular için gerçek bir kârdır.

Oyuncular, Armaldia’nın temel yapı taşı olan her biri benzersiz ve değiştirilemez bir NFT olan sınırlı sayıda çok değerli arazi arsalarını kontrol edebilir.

Armaldia, binaların inşasını ve kişiselleştirilmesini ve kaynak ticaretini üstlenir. Daha fazla para kazanmak, amplifikasyona devam etmek ve bir NFT’yi özelleştirerek değerini artırmak için her şey. Kar, oyuncular arasındaki değişim yoluyla elde edilir.

İki tür olay örgüsü (ve sırasıyla görsel temalar) mükemmel bir şekilde yazılmıştır: bir vahşi arazi ve bir teknoloji arazisi. Ayrıca, çatışan iki grup arasında etkileşimli, yapılandırılmış bir savaş var. NFT binaları güvende kalırken, yalnızca savaş için özel olarak inşa edilmiş binalar yok edilebilir.

Oyun üç ana adımdan oluşur:

Hazırlık: savaşa hazırlanmak için binalar inşa edin, kaynaklar elde edin ve ticaret yapın. Bu bir NFT aşamasıdır. Savaş: inşa ettiğiniz binalar için güç üretin, düşman binalarını yok edin. Kurtarma: Bir sonraki döngü için savaştaki kaynakları temizleyin.

Armaldia kripto oyunu arazi, avatarlar ve mülkler inşa ediyor, ticaret yapıyor ve kâr ediyor. Ana cazibe savaştır. Hazine, kişiselleştirilmiş bir NFT’dir. Her oyuncu sanal bir NFT arazi sahibidir. Armaldia, çevrimiçi oyunlarda aşılmaz bir değişimdir.

[ad_2]

anlık kripto

Related articles

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_imgspot_img