Pantera Capital CEO’sundan Bitcoin Tahmini

Pantera Capital CEO'su Dan Morehead, Bitcoin ( BTC ) fiyatının önümüzdeki yıl Ağustos ayına kadar 115.000 $ ' a ulaşma şansının % 50 olacağını ileri sürdü.

Yatırımcılara yakın zamanda yazılan bir mektupta Morehead şöyle dedi:“Yeni bitcoin arzı yarıya düşerse (12 Mayıs yarıları ile) ve diğer her şey eşitse, fiyat yükselmeli.”

Kripto para girişimcisi, bitcoin’in altın, petrol ve özel sermaye finansmanına karşı yıllık performansını analiz etti. O , fiyat teşvik paketlerinden değer kaybettiği için BTC’nin yarıya indirildikten sonra diğer varlık sınıflarına karşı kazanmaya devam edeceğini tahmin ediyor. Morehead , gerçek ya da algılanan arz kıtlığı nedeniyle tarihsel olarak yarıya inmenin bir boğa koşusunu tetiklediğini belirtti .

Bu döngüde piyasa aslında yarıya indirilmeden 514 gün önce gerçekleşti. Tarih kendini tekrar edecek olsaydı, Bitcoin Ağustos 2021’de zirveye ulaşacaktı, ”diye açıkladı ve tahmini“ %50 şans ”verdi. Arzdaki azalma 2016’daki kadar sadece % 40’tır. ”Bu ilişki devam ederse, bu fiyat itici gücünün yaklaşık % 40’ı anlamına gelir bitcoin 115.212 $” dedi.

Pantera Capital’in kurucusu Covid-19 ile kağıt paranın değerini düşüreceğini ve altın ve BTC gibi diğer sabit miktardaki varlıkların fiyatını şişireceğini belirtti. Morehead ayrıca BTC’nin yatırımcılara %32’den fazla miting yaparak başka bir mektup daha gönderdiği 25 Mart’tan bu yana altından daha iyi performans gösterdiğini belirtti . “Altın yaklaşık 5.000 yıldır var, bu yüzden bir gecede gitmiyor. Ancak, kesinlikle satış tarihini geçmiş durumda ”dedi. Bir varlık sınıfı olarak petrol konusunda daha az nazikti. İnsanlar fiyatlar düştükçe birinin elinden alabilmesi için 20 dolarlık bir varil ödemek zorunda kaldı.

Önceki durgunluk erken büyüme kaydedilerek “V şeklinde” iken, Morehead korona kaynaklı durgunluğun “L şeklinde” olduğuna inanıyor, çünkü birçok firma geri dönülemez bir şekilde iş dışına çıkıyor

anlık kripto

Related articles

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_imgspot_img