Phemex Evrenine Kozmik Bir Rehber

Phemex şimdiye kadar elde edilen her şeyi kutlamaya devam ediyor ve herkesin Break Through ve Break Free yapmasına yardım etmeyi misyon haline getiriyor. Finansal hizmetler için geleneksel çerçevelerin genellikle verimsiz ve adaletsiz olduğu iyi bilinmektedir. Blockchain teknolojisi dünyayı dijitalleştirmeye ve merkezden uzaklaştırmaya devam ederken, finansal özgürlük için yeni fırsatlar yavaş yavaş ortaya çıkıyor. Başarılı bir geçmişe sahip olan Phemex, artık geleceğe ihtiyatlı ve umutlu bakıyor ve platform, yeni ortaya çıkan kavramları benimsemeye yabancı değil.

Bu sefer Phemex, Phemex Evreni herkese açık ve şimdi Citizen X olmak isteyen kripto meraklıları için kapılarını açıyor.

Yeni para birimleri, finansal araçlar, yatırım fırsatları, oyunlar, NFT’ler ve çok daha fazlası gibi farklı iş alanlarını keşfetme vizyonuyla Phemex, her kripto kullanıcısının güçlendirildiği daha özgür bir yarın arıyor. Yakın zamanda piyasaya sürülen Phemex Universe, kullanıcıların büyük ödüller kazanmalarına ve hatta potansiyel olarak kendi NFT’lerini kazanmalarına olanak tanıyacak. 15$’a kadar işlem bonusu kazanma fırsatının tadını çıkarın!

On şanslı kazanan rastgele seçilecek ve NFT olarak Citizen X kartları ile ödüllendirilecek.

Kampanya dönemi 8 Nisan saat 6:00 UTC ile 7 Mayıs 2022 saat 6:00 UTC arasında başlayacak ve kazananlar 30 Mayıs’ta açıklanacak.

Evrene atla

2019’da piyasaya sürülen Phemex, şu anda dünyanın en önde gelen ve kapsamlı kripto para borsalarından biri.

Son iki yılda, istisnai ve kullanıcı dostu özelliklerinin bir sonucu olarak kullanıcı tabanı katlanarak büyüdü. Singapur merkezli platform, kendisini dünyanın en güvenilir ve verimli kripto para birimi türev borsası olarak konumlandırmayı amaçlıyor.

Ek olarak, Phemex’in kullanıcı tabanı, kullanıcı odaklı özelliklere ve topluluk geri bildirimlerine öncelik verme konusundaki benzersiz yaklaşımı sayesinde son iki yılda muazzam bir şekilde büyüdü.

Şu anda, Phemex 2 milyondan fazla yatırımcıya ve 200’den fazla spot işlem çiftine ev sahipliği yapıyor. Phemex’i diğer platformlar arasında öne çıkaran şey, kripto alanında hem yeni başlayanlar hem de uzmanlar için çeşitli hizmetler sunmasıdır. Phemex, işlemleri basitleştirerek ve riskleri verimli bir şekilde yöneterek kullanıcılara en iyi ticaret deneyimini sağlamayı amaçlar.

Öğrenin ve Ödüller Kazanın

bu Phemex Evren Kampanyası“Yükselen endüstri hakkında halkı eğitmeyi amaçlıyor.

Evrendeki yolculuğunuza nasıl başlayacağınız aşağıda açıklanmıştır:

Phemex web sitesini ziyaret edin Phemex evreninin nasıl çalıştığını öğrenmek için dört gezegeni keşfedin – BTC, ETH, SAND ve DOGE Eğlenceli mini oyunlar size bonuslarla takas edilebilecek puanlar kazandırabilir, bu yüzden onları oynayın! Promosyon süresi boyunca e-posta adresinizi girin ve Phemex’e kaydolun. Mini oyundan kazandığınız ticaret bonusu, tamamlarsanız sizin olacak KYC doğrulaması Kampanya süresince kendi Citizen X kartınızı resim yükleyerek veya sosyal medya hesaplarınıza bağlanarak oluşturabilirsiniz Citizen X kartınızı indirip sosyal medyada paylaşarak devam edin.

Etkinlik sona erdikten sonra rastgele kazananlara NFT olarak Citizen X kartları verilecektir.

Phemex evreni ile kullanıcılar yalnızca kripto hakkında daha fazla bilgi edinmekle kalmayacak, aynı zamanda ödüller ve ödüller de kazanacaklar. Bu kampanya yeni başlayanlar için uygundur ve herkes için para kazanmanın hızlı ve kolay bir yolunu sunar.

Şartlar ve koşullar

Hak kazananların bu yarışmaya katılabilmeleri için resmi sayfadaki görevleri tamamlamaları gerekmektedir. Bu etkinliğin promosyon avantajları yalnızca etkinlik süresince (8 Nisan 2022 – 7 Mayıs 2022) hesap oluşturan yeni kullanıcılara açıktır. 30 Mayıs 2022, 06:00 UTC’de NFT kazananları açıklanacak. Alım satım bonusları hemen geri çekilemese de alım satım başlatmak, ücret ödemek ve kayıpları kapatmak için kullanılabilir. Alım satım bonuslarını doğrudan alım satım hesaplarınızdan çekmeye çalışmak, kalan bonusların kaybolmasına neden olacaktır. Bonusun ticaretinden elde edilen karlar ise geri çekilebilir. Her e-posta adresi yalnızca bir bonus talebi için uygundur. Bonusunuz puanınıza göre hesaplanacaktır. Bonusunuzu alabilmek için, verdiğiniz e-posta adresini kullanarak Phemex hesabınızı kaydetmeniz gerektiğini lütfen unutmayın. Hindistan, Venezuela, Endonezya, Bangladeş, Pakistan, Filipinler ve Vietnam kullanıcıları etkinliğe katılmaya veya etkinlikten bonus almaya uygun değildir.
KYC doğrulaması bir kullanıcının ödül talep edebilmesi için gereklidir. Katılımcılar, katılmak için yalnızca bir hesap kullanabilir. Aynı IP adresini veya UID’yi paylaşan her hesap anında değerlendirmeden çıkarılır. Aşağıdaki faaliyetler sizi derhal diskalifiye edecektir: Piyasa manipülasyonu, kendi kendine işlem yapma veya takas işlemleri yoluyla elde edilen karlar. Yalnızca ana hesaplara izin verilir, alt hesaplar sayılmaz. Bu kurallar tamamen Phemex’in takdirine bağlı olarak değiştirilebilir.

Hüküm ve koşullar hakkında daha fazla bilgi için şu adresi ziyaret edin: Phemex Universe Kampanya Duyurusu.

[ad_2]

anlık kripto

Related articles

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_imgspot_img