Polkadot (DOT) Test Ağı Kusama (KSM) Sürpriz Coinbase Listeleme Duyurusuna Rağmen Bocalıyor

Polkadot (DOT) kanarya test ağı Kusama (KSM), Coinbase tarafından yapılan bir liste duyurusuna rağmen son 24 saatte %13 düştü.

Dün, ABD merkezli borsa devi, uygun likidite koşulları karşılandığında KSM için yakında desteğini duyurdu.

“Likidite koşulları karşılanırsa, alım satım 2 Haziran Perşembe 09:00 PT Perşembe günü veya sonrasında başlayacak. KSM-USD’mizde bu varlığın yeterli arzı sağlandığında, KSM-USDT ticaret çiftleri aşamalı olarak başlayacaktır. Desteklenen bazı yargı bölgelerinde KSM desteği kısıtlanmış olabilir.”

Yeni Varlık: Coinbase, Kusama (KSM) için destek ekleyecek. Bu varlık için gelen aktarımlar şurada mevcuttur: @Coinbase & @CoinbaseExch ticaretin desteklendiği bölgelerde. pic.twitter.com/YbKGdbDcD4

— Coinbase Varlıkları (@CoinbaseAssets) 1 Haziran 2022

İyi habere rağmen, Kusama son 24 saatte %13 düştü ve yazı yazılırken 73.63$’dan işlem görüyor.

Kusama, geliştiricilerin deney yapabileceği genel bir ağdır. Platform, Polkadot blok zinciri için tasarlanmış projeleri destekler. DOT, farklı blok zincirlerinin her türlü veri veya varlığın transferini gönderip alması için birden fazla blok zincirini tek bir birleşik ağa bağlar. Kusama, geliştiriciler için kömür madeninde bir kanarya görevi görerek, piyasaya sürülmeden önce yeni blok zincirlerinin Kusama’da test edilmesine ve ince ayarlanmasına izin veriyor.

Projenin özelliklerine göre Beyaz kağıt,

“Kusama, Polkadot için bir kanarya ağı; ilk olarak mevcut olan ve gerçek ekonomik değere sahip olan kodun daha önceki bir sürümü. Geliştiriciler için Kusama, çalışma zamanı yükseltmeleri, zincir içi yönetişim ve parachain’ler için kanıtlanmış bir zemindir.”

Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bir Dakikayı Kaçırmayın – Doğrudan gelen kutunuza gönderilen kripto e-posta uyarılarını almak için abone olun

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp
En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/RaggedstoneSon dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

anlık kripto

Related articles

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_imgspot_img