Popüler NASCAR Sürücüsü Yarışlarda Bitcoin Logosunu Kullanacak

NASCAR sürücüsü Darrell “Bubba” Wallace, yaklaşmakta olan yarışlar sırasında arabasında bir bitcoin logosu ve üniforma giyecek.

Twitter ve Cash App kurucusu Jack Dorsey, sosyal medya platformunda bitcoin sembolü ve Cash App logo tasarım düzenini sergilediği için yeni sponsorluğu ortaya çıkaran birkaç resmi tweetledi.

Bitcoiners, dünyaca ünlü bir NASCAR sürücüsünde bitcoin logosunu görmekten heyecan duyuyor. NASCAR sürücüsü Darrell “Bubba” Wallace, Twitter’ın kurucusu Jack Dorsey’den bir tweet’e göre Cash App tarafından desteklenen sürücü olacak . Sosyal medya platformu CEO’su, arabanın fotoğraflarını ve tek tip tasarım düzeninin resmini gösteren iki tweet paylaştı.

Araba ve üniforma, Cash App renkleri gibi yeşil ve beyaz olacak ve bitcoin sembolü aracın arka ucunda gösterilecek. Sürücü üniforması da yeşil ve beyaz ve yarış takımının sol pantolonunda bitcoin sembolü bulunacak. Wallace, NASCAR Cup Serisinde tam zamanlı yarışta yarıştığı için popüler bir stok araba yarışı sürücüsüdür.

NASCAR sürücüsü Darrel, araba yarışı dünyasındaki en başarılı Afrikalı Amerikalı yarışçılardan biri olarak kabul ediliyor. Dorsey’in tweet’i Chevrolet tarafından üretilen otomobilin 43 numaralı olduğunu ve Bubba Wallace’ın No.43 Camaro ZL1 1LE’yi süreceği bildirildi.

Bitcoin sembolü ile Bubba Wallace’ın Cash App sponsorluğu, kripto paraların NASCAR sahnesiyle ilk kez buluşması değil. Altı yıl önce, Dogecoin topluluğu Talladega’da NASCAR sürücüsü Josh Wise’a sponsor olmak için 67 milyon doge (2014 yılında 55.000 $ değerinde) topladı .

anlık kripto

Related articles

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_imgspot_img