Prada, Cartier ve Louis Vuitton Malları Blockchain İle Doğrulamaya Hazır ⋆ ZyCrypto

Artık Sahtesini Fark Edebilirsiniz: Prada, Cartier ve Louis Vuitton Malları Blockchain ile Doğrulamaya Hazır

Reklamcılık

&nbsp &nbsp

Üç rakip dev lüks marka – Prada, Cartier ve Moet Hennessy Louis Vuitton (LVMH) – rekabeti bir kenara bırakıp güvenli teknolojinin yeni bir şekilde benimsenmesine zemin hazırlamak için Blockchain tabanlı teknolojik inovasyonun kapağına bir tüy daha eklenecek. Sahte ürünlerle savaşmak ve ürün orijinalliğini doğrulamak için lüks endüstride Blockchain teknolojisi.

İki gün önce LVMH’nin resmi web sitesinde de yapılan duyuru, tüketicilere doğrudan erişim sağlamayı vaat eden değişmez bir yapıya sahip özel, esnek, çok düğümlü bir blok zinciri olan Aura Blockchain Konsorsiyumu’nun (ABC) yeniliğinden yararlanmak için üç markanın bir araya geldiğini görecek. doğrudan markalardan sahiplik kanıtı, orijinallik, garanti ve servis ve bakım kaydı dahil olmak üzere bir ürün bilgisi veritabanına.

Aura ayrıca, bir markanın verilerinin gözenekli ve rakip tarafından erişilebilir olmamasını sağlayacak casusluğa karşı korumalı güvenli bir ağ teklifleriyle, boyutları ne olursa olsun diğer lüks markaları platformuna çekmeye çalışıyor.

Yeni olasılık, dünyanın her yerindeki moda markaları için, Taobao, Alipay ve diğerleri gibi yüksek trafikli e-ticaret platformlarındaki yerel sahtecilerden kaynaklanan ve birçok çevrimiçi markanın içinde bulunduğu, sürekli büyüyen çevrimiçi taklit pazarıyla mücadele etme yolunda atılmış büyük bir adım olarak geliyor. 2017’den bu yana kayıplarını 320 milyar doların üzerinde hesapladılar.

Zaten, büyük ölçüde yıkıcı yenilik, yüksek yumruklar ve yükseltilmiş kaşlarla karşılandı ve birçok kişi, tüketicilerin artık marka üreticilerine doğrudan erişimleri göz önüne alındığında, aracıların rolünün ne ölçüde ortadan kaldırılacağını merak ediyor.

Reklamcılık

&nbsp &nbsp

[ad_2]

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

anlık kripto

Related articles

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_imgspot_img