Qtum First’te Akıllı Sözleşme için Phantom Gizlilik Protokolünü Kullanacak

Merkezi olmayan #Blockchain uygulama platformu Qtum, Akıllı Sözleşmeleri, İspat Kanıtı konsensüsü ile birden fazla sanal makinede çalıştırabilir. Qtum ekibi çevrimdışı bahis konusunda çok çalışmaya devam ediyor. Qtum Neutron, Electrum ve çok daha fazlası üzerinde çalışıyorlar. Haftalık geliştirme güncellemeleri, kullanıcıların topluluktaki olayları takip etmelerine yardımcı olur.

Son zamanlarda, haftalık güncellemeler Qtum 0.19.0.1 sürümüne sahipti ve #Qtum’u en güncel Bitcoin Forks’larından biri haline getirdi.

Patrick Dai, Qtum’un kurucusudur. O bir düşünür ve yapıcıdır. Kısa süre önce tweet attı: “İşte Qtum Developer’dan Akıllı Sözleşme için Phantom Gizlilik Protokolü. AZTEC’ten daha iyi. Phantom, işlem tutarını ve adresi aynı anda gizleyebilir. Akıllı İletişim Gizliliği için YENİ Bir Zaman. İlk önce Qtum’da kullanılacak. ”

Kripto Uzmanı Sydney Ifergan tweet attı: “Qtum yeni teknolojiyi test ediyor gibi görünüyor ve yenilikçi olmaya devam ediyorlar. Coincheck kısa süre önce Qtum’un ticarete hazır olduğunu duyurdu. ”

Bu nedenle Coincheck, kullanıcılarının Qtum göndermesine, almasına, satın almasına ve satmasına izin verecektir.

Qtum Google ve Amazon
Qtum, kendi Dapps platformlarını bulmak için Google ve Amazon ile birlikte çalışıyor. Qtum, blockchain ekonomisinin tanımlanmasında çok önemli bir rol oynamaktadır. Qtum özellikle UTXO tarafından sağlanan güvenlikten yararlanır. PoS ve bu nedenle bir (DGP) Merkezi Olmayan Yönetim Protokolü’ne dayanmaktadır. Buna göre, belirli blockchain ayarları akıllı sözleşmeler kullanılarak değiştirilir. Qtum’un blok boyutu arttırılmalıdırsa, sert bir çatal gerekmeksizin yapılabilir.

QIP’ler, hem geliştiriciler hem de topluluk tarafından oluşturulan QTUM iyileştirme teklifleridir. QIP’ler bazen kurumsal kullanıcılardan gelir. Nodemap, Global Düğüm Dağıtımının ayrıntılarını sağlar. Qtum, tam bir Nodes teşvik programı sunar.

Kısacası Qtum, Bitcoin ve Ethereum toplulukları arasında bir köprü kurmaya odaklanıyor ve aynı zamanda “Baidu, Alibaba, Tencent, NASDAQ ve diğerleri” gibi geleneksel şirketler arasında bir köprü görevi görüyor.

Çin’in en büyük teknoloji şirketlerinden bazılarının yöneticileri QTUM’u destekliyor.

Qtum Hybrid Blockchain Uygulama Platformu
Binance çok yakın bir zamanda QTUM için daimi bir sözleşme başlatacaklarını açıkladı. QTUM hakkında konuşurken Binance, hibrit bir blockchain uygulama platformu olduğuna dikkat çekti. Ayrıca, Qtum’un çekirdek teknolojisinin, endüstrinin kullanım durumlarını ele alan Ethereum Sanal Makineleri (EVM) İspat Kanıtı’nı içeren birden fazla sanal makine sağlayan hesap soyutlama katmanı olan Bitcoin Core’un bir çatalını birleştirdiğini belirtti.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

anlık kripto

Related articles

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_imgspot_img