Ripple CEO’su Brad Garlinghouse, Şirketin Satın Almaları Düşünmesini Söyledi: Rapor

Ripple CEO’su Brad Garlinghouse, San Francisco merkezli ödeme şirketinin gelecekte başka kripto projeleri almayı düşünmeyi planladığını söyledi.

Garlinghouse, CNBC Ripple’ın “çok güçlü bir bilançosu” olduğunu ve satıcıdan çok alıcı olma ihtimalinin daha yüksek olduğu büyüme aşamasında olduğunu söyledi.

“Kriptoda çok fazla büyüme olduğunu söyleyebilirim ve büyüme için kriptoda birçok farklı segmente bakıyoruz. Bunların bir kısmını tabii ki dahili olarak inşa edeceğiz – karbon kredisi girişimi dahili olarak başlattığımız bir şey – ancak kripto ekosistemi çevresinde 30 veya 40’tan fazla şirkete yatırım yaptık ve fırsatlara bakmaya devam edeceğiz. dış satın almalarla da büyümek.”

CEO, kripto alanında birleşme ve satın almalarda bir artış olacağını düşünüyor.

“Sanırım bir artış olacak [mergers and acquisitions] blok zinciri ve kripto alanında. Bunu henüz görmedik. Ama gelecekte bunun muhtemel olduğunu düşünüyorum. Ve kesinlikle bu ortaya çıktıkça, böyle şeyleri düşüneceğimizi düşünüyorum.”

Garlinghouse, Ripple’ın ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) ile devam eden davasını tamamladıktan sonra ilk halka arz (IPO) olasılığını değerlendirmeyi planladığını da ekliyor.

San Francisco ödeme şirketi, satın almaları düşünen tek kripto şirketi değil: FTX.US kripto para borsasının başkanı Brett Harrison da anlatır CNBC, firmasının yeni kullanıcıların ve/veya düzenleyici lisansların güvence altına alınmasına yardımcı olacak “potansiyel birleşme ve satın alma fırsatları” için piyasayı incelemeyi planladığını bildirdi.

“Bunu küresel olarak, Japonya, Avustralya, Dubai gibi yerlerde, yerel şirketlerle ortaklık kurabildiğimiz veya bazen ihtiyacımız olan lisansları alabilmek için satın almalar gerçekleştirebildiğimiz farklı yerlerde yapıyoruz.”

FTX CEO’su ve kurucu ortağı Sam Bankman-Fried geçen hafta Bloomberg’e, şirketinin diğer firmalardaki yatırımları finanse etmek için bağış toplama etkinliklerinden 2 milyar doların üzerinde bir miktar ayırdığını söyledi.

?

ben

Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bir Dakikayı Kaçırmayın – Doğrudan gelen kutunuza gönderilen kripto e-posta uyarılarını almak için abone olun

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp
En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/NeonShot/Tun_ThanakornSon dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

anlık kripto

Related articles

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_imgspot_img