Ripple XRP Yeni Kurumsal Çözümleri Sunma ve Odaklanma

İsteğe bağlı Likidite (ODL) gibi hizmetleri ne kadar derinden etkilediği sorulduğunda, Breanne Madigan, verdiğimiz değeri düşündüğünüz gibi, ABD’den Meksika’ya akış gönderiyoruz, çünkü XRP’yi kullanabiliyoruz ABD ve Meksika arasındaki köprü para birimi olarak ve temelde anlık işlemler yapıyoruz ve maliyet tabanını önemli ölçüde azaltıyoruz ve bu parayı sınır ötesi gönderiyoruz. Ayrıca, işlerini daha verimli yapmalarına yardımcı olmak için gerçek kurumsal çözümler sunmakta ve bunlara odaklanmaktayız.

Breanne Madigan cevap verdi b bunu yaptığımız gibi, biz gerçekten onlara günlük kullanıcıya teknoloji ve altyapıyı yararlanarak yoluyla ücret tasarruf geçmek için fırsat veriyoruz ut.

Yani, bilirsiniz, Amerika’da yaşayan ve Meksika’daki ailelerine para gönderen biri. Yaptığımız işin sonuçta ve günlük tüketiciler için gerçekten değer yaratması bizi gerçekten heyecanlandırıyor.

Kripto Uzmanı Sydney Ifergan tweet attı : “Amerika, Afrika veya Yeni Zelanda’da Ripple XRP İsteğe Bağlı Likidite ile aileye ücretsiz tasarruf sağlamak; herkesin para transferi için daha hızlı, düşük maliyetli ve kolay bir yola ihtiyacı var. ”

Ripple XRP Ek Kullanım Kutuları
Ripple şu anda üçüncü tarafların varlık destekli jetonları doğrudan XRP defteri kebirinin üstüne basmak için kullanabileceği bir özellik geliştiriyor.

Yakın tarihli bir röportajda Schwartz, Ripple’ın ek kullanım örneklerini keşfettiğini ve halihazırda yerleşik bazı unutulmuş kullanım örneklerine sahip olduklarını belirtti.

Schwartz, mühendislik ekiplerinin “geliştirdiğimiz algoritmaların özelliklerini anlamaya başladıklarını, merkezi olmayan bir değişim gibi şeyler yapmamıza izin verdiğini” söyledi.

Ripple kısa süre önce tweet attı: “@cross_enf ve yeni eklenen müşterilerimiz Sentbe, Hanpass, WireBarley ve daha fazlası ile birlikte, Kore’deki sınır ötesi ödeme deneyimini önemli ölçüde geliştiriyoruz.”

Ripple’ın geliştirme ve para toplama kolu olan Xpring, yakın zamanda yaklaşık 275 geliştiricinin fintech, oyun ve siber güvenlik alanında yeni ve yenilikçi projeler yarattığı hackathon’a sponsor oldu.

Ripple, yeni XRP tabanlı ödeme uygulamasının dört milyar akıllı telefon kullanıcısının metin kullanarak dünyanın herhangi bir yerine para gönderebilmesine izin vereceğini belirtti.

XRP için Xpring yazılım geliştirme kiti (SDK) ve kısa mesajlar için Twilio uygulama programlama arabirimi hakkında konuşurken Ripple, “SMS dünya çapında 4 milyardan fazla kullanıcısı olan dünya üzerinde en yaygın kullanılan veri uygulamasıdır. internet erişimine sahip. Remit şimdi bu kullanıcıların SMS üzerinden XRP ve (yakında) [Interledge r] kullanarak küresel para göndermesine izin veriyor . ”

Remit, “Xpring’in En İyi Kullanımı” yarışmasının galibi ilan edildi. Zorluk, XRP ve Interledger Protokolü (ILP) için geçerli yaratıcı kullanımlara odaklandı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

Yazar: Fahri büyükelci

anlık kripto

Related articles

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_imgspot_img