Robinhood, 2.000.000 Kripto Cüzdanının Ortasında Bitcoin (BTC) Lightning Ağı ile Entegrasyonu Duyurdu

Popüler perakende ticaret platformu Robinhood, iki milyondan fazla kripto cüzdanının piyasaya sürülmesinde Bitcoin’in Lightning Network’ünü kullanacağını söyledi.

Bir blog yazısında, Robinhood geri çekilir Baş ürün sorumlusu Aparna Chennapragada’nın Miami Bitcoin konferans duyurusu, platformun kullanıcıların yeni Cüzdan hizmetini kullanarak mevcut kripto para birimlerinden herhangi birini gönderip almalarını sağlayacağını duyurdu.

“Cüzdan ile müşteriler kriptolarına tam erişime sahip olacaklar ve bunu kripto ekosistemine katılmak için kullanabilirler – sosyal medyaya bahşiş vererek, NFT’ler için ödeme yaparak [non-fungible tokens] ve dahası. Diğer bazı kripto platformlarından farklı olarak, Robinhood’dan kripto para çekmek için herhangi bir ücret yok.”

Duyuruya göre hizmet, para göndermek için QR kodlarını tarama, bir transferin tahmini dolar değerini görme ve en son bilgileri ve güncellemeleri almak için Robinhood uygulamasının ayarlarından transfer etkinliğini izleme gibi özellikleri içerecek.

Daha ucuz ve daha hızlı Bitcoin (BTC) işlemleri için Robinhood, Bitcoin’in önde gelen yan zinciri Blockstream’in Lightning Network’üne destek verecek.

“Bu işlemler ‘zincir dışı’ gerçekleştiğinden, Lightning ağ işlemleri saniyeler ve dakikalar içinde ve kuruşlar ve dolarlar için gerçekleşir, bu da müşterilerin zaman ve paradan tasarruf etmesini sağlar. Ağ ücretleri, Bitcoin ağındaki talebe göre değişecektir.

Dahası, Lightning Network Bitcoin transferleri, Bitcoin madencilerinin doğrulama yapması gerekmediğinden işlemin karbon ayak izini azaltır.”

Şirket, önümüzdeki aylarda hizmet hakkında daha fazla güncelleme vereceğini söyledi.

Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/Uzay Rüzgarı[ad_2]

anlık kripto

Related articles

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_imgspot_img