“Roger Ver” Coronavirus Üzerine Patladı

Roger Ver, vokal ve genellikle popüler olmayan görüşleri ile bilinir. Ancak Twitter'daki son rütbesi ona daha fazla destekçi kazanmadı. 1 Ocak - 25 Mart tarihleri ​​arasında koronavirüs tarafından mevsim gribi ve intiharlar gibi diğer yaygın katillerle karşılaştırılarak bir ölüm tablosu yayınladı. Takipçileri tarafından parçalandı.

Roger Ver, vokal ve genellikle popüler olmayan görüşleri ile bilinir. Ancak Twitter’daki son rütbesi ona daha fazla destekçi kazanmadı. 1 Ocak – 25 Mart tarihleri ​​arasında koronavirüs tarafından mevsim gribi ve intiharlar gibi diğer yaygın katillerle karşılaştırılarak bir ölüm tablosu yayınladı. Takipçileri tarafından parçalandı.

Roger Ver COVID Görüntülerini Paylaşıyor

Şimdiye kadar koronavirüsten ve gün boyunca savaşan sağlık çalışanlarından ölen binlerce insanı açıkça göz ardı ederek, açık bir şekilde şunları söyledi:

Eğer koronavirüs hakkında endişeleniyorsanız, SİZİ kendiniz izole etmelisiniz. Geri kalanımızı yalnız bırakın.

Eğer koronavirüs hakkında endişeleniyorsanız, SİZİ kendinizi izole etmelisiniz.

Geri kalanımızı yalnız bırakın.

Sonuçta, birçok takipçinin işaret ettiği gibi, COVID-19’un ne kadar büyük bir sorun olduğu hakkında sonuçlar çıkarmak için çok erken. Dahası, dedi ki:

Tamamen ilgisiz şeylerle ilgili bir sorunu nasıl içereceğinizi yargılamıyorsunuz. Sadece normal şartlar altında nefes alarak intihar edemezsiniz.

Yanıtların birçoğu saygılıyken, aynı zamanda ateşli hakaretlerden bir baraj aldı. Ayrıca, koronavirüsün sadece New York Eyaletinde mevsimsel griple karşılaştırıldığında ne kadar hızlı zirve yaptığını gösteren rahatsız edici cevaplar geldi.

Bir diğeri, virüsün ülkeye göre yayılmasına dair daha endişe verici bir tablo yayınladı. Roger Ver’e listesindeki eşyalardan hangisinin aynı hızla yayıldığını sordu:

Sivil Özgürlük Kaybımız

Sert, kötü düşünülmüş ve bencil olmuş olabilir, ancak Roger Ver’in tweet’i özgür toplumlarda sivil özgürlükleri azaltmaya çalıştığınızda olanları yansıtıyor. Bitcoin topluluğunun diğer önde gelen üyeleri temel insan haklarımızdan ne kadar kolay vazgeçtiğimize dikkat çekti. Erik Voorhees, birden fazla durumda, hükümetlerin çok fazla kontrol sahibi olmalarına izin verme tehlikesini önledi.

Ölümcül bir virüs dünyayı dolaşıyor.

Ekonomi çöküyor, milyonlarca işsiz

Vatandaş kaçınılmaz dominoları kavrayamıyor.

Yine de, dünya çoğumuz için neredeyse bir gecede değişti. Aniden kendimizi yeni bir gerçeklikte buluruz, sadece kapı adımlarımızdan çıkmak başka biri için hayat ya da ölüm anlamına gelebilir.

Hiç kimse kendi evinde karantinaya alınmak istemez. Bununla birlikte, çoğu insan şimdi yeni bir düşmanla uğraştığımızı ve yetersiz bilgi ile silahlandığımızı anlamış görünüyor.

Şu anda akıştan kaynaklanıyor gibi görünen tek ve tek şey insanları evlerinde tutmaktır. Ve çoğumuz geçici olarak bir dayanışma işareti olarak dışarı çıkma kabiliyetimizden vazgeçiyoruz. Sağlık sistemlerimizi bunaltmamak veya gereksiz ölümlere neden olmamak için. Öte yandan Roger Ver öyle değil.

anlık kripto

Related articles

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_imgspot_img