Samsung, Galaxy Store’a TRON (TRX) Uygulamasını Ekliyor

Teknoloji devi Samsung, Tron tabanlı dApps ile şirketin Galaxy Store’unu genişletti.
Bu, Avrupa ve ABD’deki akıllı telefon ve tablet kullanıcılarının TRON dApp’larına erişmesini sağlar.

Geçtiğimiz Ekim ayında, TRON’un kurucusu Justin Sun, topluluğa dünyaca ünlü bir şirketle “100 milyar dolarlık bir ortaklığa” girdiğini açıkladı. Söylentiler Apple’dan Microsoft’a ve Alibaba’ya kadar değişiyordu. Nihayetinde, TRON (TRX), geliştiricilere ve nihayetinde Samsung kullanıcılarına son cihazları aracılığıyla TRON blok zincirine doğrudan erişim sağlayan bir yazılım geliştirme (SDK) başlatmak için Samsung ile bir işbirliği başlattı.

Birkaç saat önce, TRON Vakfı tüm Samsung akıllı telefon ve tablet kullanıcılarının artık Tron tabanlı dApp’leri Galaxy Store’un özel bir alanına indirebileceğini duyurdu. Sun, bu adımın “Samsung’daki ve TRON’daki teknik ekosistemlerin gelişimini bir sonraki seviyeye taşıyacağını” açıklıyor.

Galaxy Store’u başlatmanın, kullanıcı tabanını genişletmek ve TRON ve sürücü adaptasyonunun faydalarını ve potansiyelini sergilemek için “inanılmaz bir fırsat” olduğunu söylemeye devam ediyor. Samsung, 2019 yılında dünya çapında 295 milyondan fazla akıllı telefon sattı ve arşivdeki Apple’ı 100 milyondan fazla aştı.

Galaxy Store, neredeyse tüm uç cihazlara standart olarak önceden yüklenmiştir, böylece Samsung akıllı telefon kullanıcıları kaçınılmaz olarak TRON ile temasa geçer. TRON tabanlı dApp’lar ABD, Singapur, Filipinler, Güney Kore, Kanada ve Avrupa’nın bazı ülkelerinde mevcuttur. Samsung Galaxy Store, Android Store’a bir alternatiftir ve bağımsız bir uygulama olarak çalışır.

Samsung Store, Blockchain Cuties, Merkat Mining, Timeloop ve Super Player gibi tanınmış dApp’leri destekleyecek. Bununla birlikte, şimdiye kadar, ilgili dApp’lerin hangi kriterlere göre seçildiği ve onaylandığı belirsizdir.

dApp kullanıcı numaraları son zamanlarda reddedildi

DappReview’un son dApp raporu , Ethereum’un dApp pazarında hala kral olduğunu gösteriyor. EOS ve TRON, düşen kullanıcı sayısını ve düşen işlem hacmini kaydeder. TRON dApps’ın toplam işlem hacmi 2020’nin ilk çeyreğinde bir önceki yıla göre% 73.8 azalarak (1.57 milyar $) 411 milyon $ oldu. Geçen yıl, Casino dApps, Mart 2019’da günlük 82 milyon dolarlık işlem hacmiyle TRON ekosistemine egemen oldu. Aşağıdaki şekil, dikkate alınan metriklerdeki keskin düşüşü göstermektedir.

TRON oranı büyük ölçüde Bitcoin’e bağımlı olmaya devam ediyor

TRON fiyatı (TRX) Bitcoin mevcut piyasa trendi takip eder ve 0.0145 USD fiyat üzerinde son 24 saat içinde 1.26% lik bir artış kaydedildi. Piyasa değeri 955 milyon doların biraz altında olan TRON, en büyük kripto para birimlerinde 17. sırada yer alıyor .

anlık kripto

Related articles

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_imgspot_img