Shark Tank Yıldızı Kevin O’Leary, Bitcoin (BTC) Madenciliğinin ‘Dünyayı Kurtaracağını’ Söyledi – İşte Nasıl

Shark Tank yatırımcısı Kevin O’Leary, çevreye zarar verdiğine dair geleneksel inanca rağmen Bitcoin (BTC) madenciliğinin Dünya için iyi olduğunu söylüyor.

Miami’deki Bitcoin 2022 konferansında konuşan iş adamı diyor Gelecek nesil BTC madencilerinin, piyasa değerine göre en iyi kripto varlığını çıkarmak için çevre dostu enerji kaynakları kullanacakları için dünyayı kurtaracağını.

“Bitcoin madenciliği dünyayı kurtaracak… Bitcoin madenciliği neden Dünya için iyi? Çünkü yeni nesil Bitcoin madencileri ve bazıları burada temsil ediliyor, karbon gerektirmeyen enerji ile çalışmaya başlıyor.

Hidroelektrik ve nükleer enerji, rüzgar ve güneş – Bitcoin üretme dürtüsü değer olarak o kadar ekonomik ki, devam edecek ve yeni nesil makine ve türbinleri finanse edecekler…

Bitcoin madenciliğinin geleceği bu. Etik ve %100 yeşil bir yetkiyle madeni paralar çıkarırken tüm topluluklar için güç geliştireceğiz.”

O’Leary ayrıca Amerika Birleşik Devletleri’nin ve dünyanın birçok bölgesinin, önde gelen dijital varlığın madenciliği için kullanılabilecek, kullanılmayan fazla hidroelektrikle dolu olduğunu belirtiyor.

“Bu Montana’yı anlatıyor. Tennessee Vadisi’ne, New York’un yukarısına, Quebec’e, Kanada’ya, kuzey Norveç’e, tüm bu yerler, Georgia’ya hitap ediyor, bol miktarda kullanılmayan hidroelektrik var ve bu Bitcoin madenciliğinin geleceği ve bu iyi bir şey. Topluluklar için sağlar. Ekstra güç sağlıyor.”

Bitcoin, yazı yazarken son 24 saatte %2,80 düşüşle 42.399 dolara el değiştiriyor.

İ

Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/sdecoret/Konstantin Faraktinov[ad_2]

anlık kripto

Related articles

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_imgspot_img