Shiba Inu Metaverse Projesini Başlattı; SHIB Son 7 Günde %14 Toplandı

Kripto para analistlerinden aldığı tepkiye rağmen, Shiba Inu meme madeni parası yüksek ses çıkarmaya devam ediyor ve 30 Mart’ta, uygun şekilde SHIB olarak adlandırılacak olan kendi metaverse’iyle ilgili ek ayrıntılar ortaya çıkardı.

Projenin şu anda Twitter’da 3 milyondan fazla takipçisi var ve bu, geliştirme ekibinin yeni bir başarı derecesine bağlıyor.

Ekip, kendi metaverse girişimini başlatarak Shiba Inu’yu ilerleme için konumlandırmaya yardımcı olacağını söylüyor.

Shiba Inu Metaverse’de Bölgeyi İşaretliyor

SHIB: Metaverse, yaklaşık 100.595 sanal arazi ve dört benzersiz bölgeye sahip sanal bir dünyadır.

Bir tweet’te SHIB şunları söyledi:

“SHIB: The Metaverse’e sıcak bir hoş geldiniz demek istiyoruz. Shib Ordusunun öğrenebileceği, paylaşabileceği ve yararlanabileceği geniş bir ortama yayılma potansiyeline sahip sürükleyici bir deneyim.”

Duyuruda başlığı bulunan bir blog gönderisinde, Shiba Inu ekibi SHIB: The Metaverse’i topluluk tarihinin gerçekleşmesi olarak tanımlıyor, görsel olarak yaratıcılığını ve uyumunu vurgulayan ve ev aramak için bir yer sağlayan çarpıcı grafikler katmanında tasvir ediliyor.

Metaverse’i onurlandırmak için “SHIB: The Metaverse” adını kullanmak sadece projenin kimliğini oluşturmakla kalmayacak, aynı zamanda topluluğun temel ideallerine odaklanmasına da izin verecek.

SHIB Fiyat Hareketi

Bu geliştikçe, IntoTheBlock verilerine göre, ikinci en büyük meme kripto para birimi Shiba Inu’nun (SHIB) karlılığı Mart ayının başlarındaki %35’ten %46’ya yükseldi.

Meme jetonu şu anda 0,0000027 dolardan işlem görüyor ve 28 Mart’taki 0,00000296 dolardan daha düşük. CoinMarketCap verilerine göre SHIB geçen hafta %14 arttı.

Önerilen Okuma | ABD Hazinesi, Fiat – Kripto Değil – Mali Suçlar İçin Hala En İyi Seçim Olduğunu Söyledi

Günlük grafikte SHIB toplam piyasa değeri 15.024 milyar $ | Kaynak: TradingView.com

Balinalar SHIB’de Milyarlarca Dolar İstifliyor

Bu arada, WhaleStats’a göre, tanımlanamayan balinalar, %30’luk bir koşuya rağmen bu ay milyarlarca Shiba Inu jetonu satın aldı.

420 milyar SHIB biriktiren ilk balina, iki önemli işlem gerçekleştirdi. 7.3 milyon dolar değerindeki ikinci işlemden üç saat önce, ilk işlem 4 milyon dolar değerindeydi.

Daha düşük miktarda Shiba Inu jetonu satın alan ikinci balina, yaklaşık 1,3 milyon dolar değerinde tek bir işlemi tamamladı.

Shiba Inu 15 Numaralı Noktayı Koruyor

Coingecko’ya göre, şaka kripto para birimi piyasa değeri açısından 15,8 milyar dolara yükselerek 15. sırada kalıyor.

Shiba ayrıca Shiba Inu Metaverse ve topluluğun gelecekteki genişlemesine ev sahipliği yapacak yeni bir alan adı olan SHIB.io’nun lansmanını duyurdu.

Önerilen Okuma | Bitcoin, BTC 48.000 Dolara Yaklaşırken Piyasanın 2 Trilyon Doları Geçmesine Yardımcı Oluyor

Coingape’den öne çıkan görsel, TradingView.com’dan grafik

[ad_2]

anlık kripto

Related articles

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_imgspot_img