SOL Ethereum’a Karşı Patlarken Solana Ekosistemi İçin Büyük Şeyler Geliyor: Macro Guru Raoul Pal

Makro uzmanı Raoul Pal, yüksek performanslı blok zincirinin fiyatı Ethereum’a (ETH) karşı yükselirken Solana’nın (SOL) artmaya devam edeceği konusunda iyimser.

Real Vision CEO’su 918.400 Twitter takipçisine, akıllı sözleşme platformunun Ethereum’dan (SOL/ETH) daha iyi performans gösterme yolunda göründüğü için Solana’nın ekosisteminden daha fazla gelişme beklediğini söyledi.

“SOL/ETH grafiği çok ilginç. SOL son zamanlarda nispeten sakindi ancak bu grafik patlamaya çok yakın. Solana ekosisteminden gelecek çok şey olduğuna dair bir his var içimde. Bir yıldan uzun süredir buradayım.”

Kaynak: Raoul Dostu/Twitter

Pal’in yorumu, SOL’un Mart ayında 80 doların altına düştükten sonra dün 140 doların üzerine çıkmasından sonra geldi. Yazma sırasında, kripto varlığı 138,43 dolardan işlem görüyor.

SOL, Ethereum’a karşı ivme kazanırken, Pal, Bitcoin’e (ETH/BTC) karşı ETH’de yükseliş eğiliminde olduğunu söylüyor.

“ETH/BTC çok iyi görünüyor.”

Makro gurusu, piyasa çok aylı bir düşüş trendinin ardından toparlanma belirtileri gösterdiğinden kriptoya bakışını da paylaşıyor. Pal, yeni bir röportajda, gelişmekte olan varlık sınıfında uzun vadeli yükseliş eğiliminde olduğunu söyledi.

“Büyümenin yavaşladığını ve enflasyonun yavaşlayacağını düşünüyorsanız, hisse senedi sahibi olmak istiyorsunuz ve kripto sahibi olmak istiyorsunuz ve sorun yok… Altın hiçbir yere gitmediğinde neye sahipsiniz?

Hala %100 kriptoyum çünkü bence bu tüm zamanların en büyük seküler trendi. Küresel bir makro yatırımcı düzeyinde, ben uzun dolarım. Üstel yaştaki hisse senetleri ve uzun kripto satın almaya başlıyorum ve tahvil piyasasında zirveyi seçmeye çalışıyorum.”

i

Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bir Dakikayı Kaçırmayın – Doğrudan gelen kutunuza gönderilen kripto e-posta uyarılarını almak için abone olun

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/Voger Design/WhiteBarbieSon dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

anlık kripto

Related articles

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_imgspot_img