Solana NFT satışları, sessiz OpenSea listesinden sonra hız kazanıyor

Solana takassız token (NFT) satışları, önde gelen pazar yeri OpenSea’den sonra Asya’nın Pazartesi sabahına gelen 24 saatte %60’tan fazla arttı ağ için ek destek geçen hafta ortası.

İlgili makaleye bakın: OpenSea entegrasyonundan sonra Solana NFT satışları %21 düştü

Hızlı gerçekler

Bu, OpenSea’nın benimsenmesini izleyen 24 saat içinde satış hacimlerinin %20’den fazla düşmesinin ardından Solana merkezli NFT’ler için bir servetin tersine döndüğünü gösteriyor.
Solana NFT satışları son 24 saatte 8 milyon ABD Dolarını aştı, CryptoSlam’e göre.
DeGods, SOLgods ve Astrals, OpenSea’deki en popüler Solana koleksiyonları arasında yer aldı ve yaklaşık 2 milyon ABD doları satış hacmi gerçekleştirdi.
OpenSea, geçen ayın sonlarında Solana NFT’ler için yaklaşan desteği doğruladı ve fiyatını gönderdi. ağın yerel para birimi, SOLsonraki günlerde %30 artarak üç ayın en yüksek seviyesi olan 143 ABD Dolarına ulaştı.
O zamandan beri 111 ABD dolarına geri çekildi.
Ethereum, NFT satışları için birincil ağ olmaya devam ediyor ve önceki 24 saatlik hafta sonu ticaretine göre %15 düşüşle son 24 saatte 50 milyon ABD Dolarına yakın işlem gördü.

İlgili makaleye bakın: OpenSea’nin Solana NFT entegrasyonu, uzun süredir söylenti, şimdi gerçek

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

anlık kripto

Related articles

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_imgspot_img