Sosyal Medya Devi Meta, Kripto ve Web 3.0 Teknolojisi İçin Çoklu Ticari Marka Taleplerini Dosyalıyor

Sosyal medya devi Meta, kripto ve merkezi olmayan finans (DeFi) teknolojisi ile ilgili sekiz yeni ticari marka başvurusu kaydettiriyor.

Amerika Birleşik Devletleri Patent ve Ticari Marka Ofisine (USPTO) yapılan son başvurulara göre, daha önce Facebook olarak bilinen şirket, tescilli metaverse projelerini başlatmak için birkaç blok zinciri hizmetini ve diğer ilgili kripto teknolojilerini ticari marka haline getirme talebinde bulundu.

Meta uygulamalı Kripto varlıklarına yatırım yapan kullanıcılar için özel olarak özelleştirilmiş bir alt bölüm de dahil olmak üzere çevrimiçi bir sosyal ağ ve flört platformunun ticari markası olmak. için de başvurdular gelişim e-ticaret, DeFi ve oyun gibi Web 3.0 uygulamalarıyla ilgili teknoloji.

Ayrıca, şirket dosyalanmış bazıları sanal gerçeklikle ilişkili elektronik yayıncılık hizmetleri için ticari markalar, finansal işlem hizmetleri gerekli kripto para birimleri, sanal gerçeklik tabanlı metaverse ile ticaret yapmak ve ödeme yapmak reklamve İletişim servisleri ağlarındaki dijital varlıklar için.

Ayrıca, ticari markalar için başvuruda bulundular. indirilebilir kripto ile ilgili akıllı telefon uygulamaları için güvenlik yazılımı ve giyilebilir artırılmış gerçeklik özellikli donanım.

göre ifade DC tabanlı metaverse ve non-fungible token (NFT) ticari marka avukatı Michael Kondoudis tarafından Meta’nın hamleleri, teknoloji devinin finans sektöründe bir sıçrama yapmaya hazır olduğunun sinyalini veriyor.

“Bu dosyalar, şirketin meta veriye geçme stratejisini yansıtıyor. Meta’nın kendisini yönlendirecek sanal ekonomi için açıkça önemli planları var. Meta’nın en son ticari marka başvuruları, finans sektörü ve ötesindeki katılımcıların kesinlikle ilgisini çekecektir.”

Meta’nın başvuruları, şirketin popüler fotoğraf tabanlı sosyal medya platformu Instagram’ın yakında NFT’leri desteklemeye başlayacağını duyuran milyarder CEO Mark Zuckerberg’in hemen ardından geldi.

Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bir Dakikayı Kaçırmayın – Doğrudan gelen kutunuza gönderilen kripto e-posta uyarılarını almak için abone olun

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp

En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/Joeprachatree/Natalia SiiatovskaiaSon dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

anlık kripto

Related articles

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_imgspot_img