Starbucks, Bakkt ile Bitcoin ödemelerini entegre edecek

Kripto borsası Bakkt, Bitcoin ödemelerini Starbucks ile entegre etmek için erken erişim programı başlattı. Ödemeler Starbucks uygulaması ve Bakkt nakit değişim opsiyonu kullanılarak yapılır.

Bakkt Başkanı Adam White , Twitter hesabı aracılığıyla Starbucks‘ın gelecekte Bitcoin ödemelerini kabul edeceğini açıkladı . Bitcoin kripto borsasının başkanı, White‘ın yazdığı gibi Starbucks ile işbirlikçi leri için maliyetleri düşürmesi beklendiğini söyledi:

  • Küresel pazarlar trilyonlarca dolar para kaybettikçe, tüketicileri yeni harcama gücüyle güçlendirmek her zamankinden daha önemli. Ayrıca, kazançlarını artıran satıcılar için ödeme maliyetlerini de düşürüyoruz.

Starbucks ile ödeme entegrasyonu şu anda beta aşamasında. Doğrudan Erişim Programına katılmak isteyen kullanıcılar şimdi bunu yapabilirler. Ödemeler Bakkt Cash özelliği kullanılarak yapılacaktır.

Bakkt yeni bir finansman turunda 300 milyon dolar topladı

Öte yandan Bakkt , yeni bir fonlama turunda 300 milyon dolar topladığını açıkladı . Yatırımcılar arasında Microsoft‘un M12 şirketi, Boston Consulting Group, CMT Digital, Pantera Capital ve Intercontinental Exchange gibi Firma devleri yer alıyor.

Açıklamaya göre, toplanan sermaye Bakkt‘ın kullanıcıları ve ilgili yatırımcıları için dijital varlıklara erişimi kolaylaştırmaya devam etmesini sağlayacak. Bakkt CEO’su Mike Blandina, Bakkt’ın geleceği ve borsanın yeni uygulamasını başlattıklarında “1 trilyon $ potansiyelin kilidini açma” yeteneğinden heyecan duyduğunu söyledi. ve Şunu ekledi:

  • Bakkt, kullanıcılara dijital varlıkları üzerinde kontrol sağlar. İster en sevdiğiniz havayolundan mil, ister yerel marketten sadakat puanı, ister satın aldığınız bitcoin olsun, Bakkt uygulaması tüm bu varlıkları tek bir dijital cüzdanda toplamanızı sağlar. Sadece birkaç dokunuşla bu varlıkları en sevdiğiniz satıcılardan alışveriş yapmak, onları ailenize ve arkadaşlarınıza göndermek veya paraya çevirmek için kullanabilirsiniz. Anladığınızdan daha fazla değere sahip olduğunuza inanıyoruz ve dijital varlıklarınızı istediğiniz gibi izlemenize, harcamanıza ve göndermenize yardımcı olmak için buradayız.

anlık kripto

Related articles

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_imgspot_img