Strike, Bitcoin 2022’de Apple İle Ortaklık Açıklayacak mı? İşte 411

Apple, Bitcoin’i benimsemek için olgunlaştı mı? Strike’ın CEO’sunda bir sorun var. Twitter aracılığıyla, Jack Mallers ipucu üstüne ipucu bırakıyor gibi görünüyor. Ve Bitcoin 2022 konferansı önümüzdeki hafta Miami’de. Geçen yıl, aynı etkinlikte Mallers’ın kendisi açıkladı El Salvador, bitcoin’i yasal ihale yapacak. Kesinlikle 2021’in en büyük haberlerinden biri. O ve diğer onur konukları bu sefer ne açıklayacak?

İlgili Okuma | Apple’ın Büyümesini Bitcoin ile Kıyaslamak, Bu Uzman Neden Uzun Vadeli Hedef Olarak 700 Bin Dolar Belirledi?

Sadece bitcoin için Strike bir Apple ortaklığını duyurmak üzere olabilir mi? Böyle devasa bir haber piyasayı nasıl etkiler? Mallers’ın şifreli tweetlerini inceleyelim ve ne bulduğumuzu görelim.

Jack Mallers’ın Apple Tweetlerinin Tuhaf Hikayesi

Her şey Mallers’ın Bitcoin 2022’de henüz başlığı olmayan “Duyuru Açılış Konuşması” için bir teaser gibi görünen şeyle başladı. “Parasal ağ olarak Bitcoin ile finansal sistem daha ucuz, daha hızlı, daha yenilikçi ve daha kapsayıcı olacak”. Grev CEO’su yazdı.

İle birlikte #Bitcoin parasal ağ olarak finansal sistem daha ucuz, daha hızlı, daha yenilikçi ve daha kapsayıcı olacaktır.

İki hafta 🗣🇺🇸#Bitcoin pic.twitter.com/9u9SkIVSdN

– Jack Mallers (@jackmallers) 24 Mart 2022

Tamam da Apple ile ne alakası var? Gördün ve kaçırdın. Fotoğrafta, Jack Mallers’ın kuşunu Chase ATM’sine çevirirken kullandığı şapkada eski bir Apple logosu görülüyor.

Tarih tekerlemeler…#Bitcoin 🍏 👀 pic.twitter.com/gEQzZvh6OV

— Bitcoin Arşivi 🗄🚀🌔 (@BTC_Arşiv) 30 Mart 2022

Hepsi bu değil, Steve Jobs’un kuşu bir IBM binasına çevirdiği fotoğrafa mı atıfta bulunuyor? Bu bir uzatma gibi görünebilir, ancak bunun nedeni Apple ile ilgili diğer tweetleri size göstermememizdir. İlk olarak, Strike CEO’su klasik Farklı Düşün, “işte çılgınlara” Apple reklamını yayınladı.

pic.twitter.com/pG8w209uWV

– Jack Mallers (@jackmallers) 28 Mart 2022

Yorumlar patladı, reklamın şapka logosuyla ilişkisi insanlar üzerinde kaybolmadı. Herkes Bitcoin 2022 konferansının bir hafta içinde başlayacağını ve şirketlerin duyurularını yaptığını biliyor. Strike ve Apple ile ilgili bir şeyler mi oluyor?

pic.twitter.com/Y4oi5PbK1a

– Jack Mallers (@jackmallers) 30 Mart 2022

Sonra Mallers bize bir eğri topu attı. Klasik “Got Milk” reklamını da yayınladı. Belki Mallers eski tarz reklamları izliyordur.

pic.twitter.com/QTuMB9Nlth

– Jack Mallers (@jackmallers) 30 Mart 2022

Ama bekleyin, ardından eski Apple CEO’sunun “Got Milk” reklamlarına atıfta bulunduğu klasik bir Steve Jobs konuşmasını tweetledi:

“Süt endüstrisi yirmi yıl boyunca sütün sizin için iyi olduğuna sizi ikna etmeye çalıştı. Bu bir yalan ama yine de denediler. Ve satışlar böyle gidiyordu [signalizing downward]. Sonra “Got Milk”i denediler ve satışlar böyle gidiyor [signalizing upwards]. Got Milk üründen bahsetmiyor bile – aslında odak ürünün yokluğuna odaklanıyor.”

İşte Jack Maller’ın Apple tweet’leri ile buradayız.

Bloomberg Bir Şey mi Öneriyor?

Bloomberg bizim bilmediğimiz bir şey biliyor mu? Önce yayınladılar bir makale “Ethereum projesine erken katkıda bulunanlardan biri olan Ric Burton”dan alıntı yaptıkları “Apple, Crypto’nun En Büyük Vahşi Kartıdır” başlıklı spekülasyon:

Burton, “Kripto varlıklar, insanların net değerinin daha büyük bir bölümünü oluşturduğundan, güvenlik ve mahremiyete öncelik verecekler” diyor. “Cook bu özellikleri en başından beri zorladı. Diğer Büyük Teknoloji oyuncularıyla (Google, Meta) karşılaştırıldığında, kripto yoluna giderse insanlar için doğru olanı yapacağı konusunda Apple’a güveniyorum.”

Dün yayınladılar başka bir makale, bu “Apple Şirket İçi Daha Fazla Finansal Hizmet Getirmek için Çalışıyor” başlıklı. Makalede, “Projeye dahili olarak “Çatışma” adı verildi ve bu, mevcut finansal sistemden kopma fikrinin altını çiziyor” diyor. Proje çıkışını şu şekilde tanımlar:

Planlar halka açık olmadığı için isminin açıklanmasını istemeyen kişiler, “Çok yıllı bir plan, şirket içinde çok çeşitli mali görevler getirecektir” dedi. Buna ödeme işleme, borç verme için risk değerlendirmesi, dolandırıcılık analizi, kredi kontrolleri ve anlaşmazlıkların ele alınması gibi ek müşteri hizmetleri işlevleri dahildir.”

Bu doğrudan Strike ve Bitcoin entegrasyonunu işaret ediyor mu? Hayır, değil. Ancak Apple’ın bir şirket olarak gösterdiği yönü gösteriyor. ApplePay ürünleri başarılı ve şirket bir bütün olarak finansal hizmetlere bakıyor.

Exmo’da 03/31/2022 için BTC fiyat tablosu | Kaynak: BTC/USD TradingView.com

Apple ile İlgili Diğer Grev Tweetleri

Twitterati, Apple ve Strike ortaklığı olasılığı konusunda temkinli davranıyor. Kanıtlar en iyi ihtimalle ikinci derecedendir ve henüz kutlamanın bir anlamı yok. Ancak şimdiden ilginç bilgiler ve teoriler dolaşıyor. Bunlar en iyilerinden bazıları:

İlgili Okuma | Strike, Kullanıcıların Maaşlarını Bitcoin’e Dönüştürmesine İzin Veren Yeni Özelliği Başlattı

Dennis Porter’a göre, Senatör Cynthia Lummis gelecek ay için büyük bir Grev duyurusundan bahsetti.

👀 KIRILMA: Senatör Lummis diyor ki, “@jackmallers ve @Vuruş Önümüzdeki ay bir duyuru yapacak.” Lightning ağıyla yaptıkları çalışmalarda.

— Dennis Porter (@Dennis_Porter_) 24 Mart 2022

Bitcoin Magazine’e katkıda bulunan Level39, Strike’ın “Apple’ın yaklaşmakta olan Tap to Pay özelliğini entegre ettiklerini ve Bitcoin’i insanlık için daha kullanışlı ve erişilebilir hale getirdiğini” duyuracağına inanıyor.

Heyecan verici olsa da @Vuruş Apple ile ortak. Strike, muhtemelen Apple’ın yaklaşmakta olan Tap to Pay özelliğini entegre edecek ve #Bitcoin insanlık için daha kullanışlı ve erişilebilir.https://t.co/yixQakspxn

— Seviye39 (@seviye39) 31 Mart 2022

Bitcoin Arşivi, Apple OS için bazı bitcoin simgeleri buldu, ancak ortaya çıktığı gibi, bunlar en az üç yaşında. Yine de simgeler var.

Apple’ın yeni #Bitcoin işletim sistemleri için logolar. Muhtemelen hiçbir şey değildir… 👀

C:@hugodouchet pic.twitter.com/eK5OIHBc8y

— Bitcoin Arşivi 🗄🚀🌔 (@BTC_Arşiv) 30 Mart 2022

Yatırımcı James Lavish, “Peki, Apple, Bitcoin’i ApplePay’e entegre ettiğini duyurduğunda, yine de sıfıra gideceği konusunda ısrar edecek misiniz?” diye soruyor.

Peki, Apple entegre olduğunu duyurduğunda #Bitcoin ApplePay’e girerken, yine de sıfıra gideceği konusunda ısrar edecek misiniz?

– James Lavish (@jameslavish) 31 Mart 2022

Apple ve Strike ile ilgili Twitter tabanlı bilgi ve teorilerle buradayız.

Öne Çıkan Resim: Elma şapkası bu tweetten| Grafikler Ticaret Görünümü[ad_2]

anlık kripto

Related articles

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_imgspot_img