Strike, Yıldırım Ağını Her ABD Tüccarına Getiriyor. Pazar Esnedi

Grev duyurusu bir atom bombasıydı, ancak piyasa etkilenmedi. Jack Mallers, söylendiği gibi bir Apple anlaşmasını açıklamak için orada olmadığı için, genel halk biraz hayal kırıklığına uğradı. Ancak Strike CEO’su çok daha büyük bir şey duyurdu. Şirket, Lightning Network işlemlerini Amerika Birleşik Devletleri’ndeki tüm Satış Noktası terminallerine getirmek için Blackhawk ve NCR ile ortaklık kurdu. Artı, e-ticaret eşdeğeri için Shopify ile.

Adam bizimle üçüncü boyut satranç oynuyordu. Mallers, sunumuna genellikle bahsettiği “piyon to e4” satranç açılışına bir alternatif olan “The King’s Gambit” adını verdi. İşte video:

Strike’ın Duyurusu İçinde

Sunum, 1949’da Diner’s Club kartının icadıyla başlayan ödeme ağlarının kısa bir tarihi ile başladı. Ardından ilk açıklama geliyor: ödeme ağları 50 yılda gelişmedi veya yenilik yapmadı. Eski finansal sistem hala bu eski teknolojiyi yarın yokmuş gibi kullanıyor.

Bu tüccarlar bu yıl ödeme için Bitcoin’i benimsiyor. (Jack Ballers – Grev). pic.twitter.com/FF57vYF7BH

— Big Sky HODL ⚡️ CO Sığır Girişimi (@BigSky_HODL) 7 Nisan 2022

Her zamanki gibi, Strike’dan Jack Mallers dünyaya “açık ödeme standardına” katılmasını öneriyor. “Üstün bir ödeme ağı” kullanması gerektiğini. Ve bu ortaklıklarla sonunda bunu başarır. Strike, ABD’deki tüccarların yüksek bir yüzdesinde Lightning Network işlemlerini etkinleştirmek için bitcoin ağını ödeme rayları olarak kullanacak. Mallers’a göre, bitcoin sonunda “hayatlarımıza gömülecek”.

Hikayenin bir başka ilginç yanı ise Senatör Cynthia Lummis’in desteği. Mallers’a gönderdiği bir mektuba göre, “Bu gibi yeniliklerin Amerika’nın finansal hizmetler endüstrisine entegre edilebilmesi için dijital varlıklar alanına akıllı mevzuat getirmek için çalışıyorum” diyor. Bu güven verici. Çünkü şans eseri eski oyuncular bununla savaşacak.

teşekkür ederim @jackmallers. sen inanılmaz bir ilham kaynağısın.

— jack⚡️ (@jack) 7 Nisan 2022

Senatör yarın, Bitcoin 2022’nin konferansın son gününde konuşacak.

Oanda’da 08/04/2022 BTC fiyat grafiği | Kaynak: BTC/USD TradingView.com

Haberler Piyasayı Nasıl Etkiledi?

Genel halk, Strike’ın bitcoin’in fiyat pompasını sonsuza kadar sürecek bir Apple ortaklığını duyurmasını bekliyordu. Anlamadı. Böylece, bitcoin bütün gün 43 bin dolar civarında işlem gördü ve Jack Mallers’ın haberlerinden etkilenmedi. Görünüşe göre piyasa kıpırdamadı bile.

Ne @jackmallers az önce duyuruldu #Bitcoin döngüsel ekonomiyi muazzam bir şekilde

Bence çok az kişi BTC’yi kolayca kullanamamanın günlük bir sürücü olarak kabul etmeyi zorlaştırdığını anlıyor.

Değişim aracı burada.
Sonraki durak, Hesap Birimi.

— Guy Swann ⚡️ (@TheGuySwann) 7 Nisan 2022

Bir Apple ortaklığından daha nüanslı, yeninin etkisini görmek aylar, belki yıllar alacak. Bir yandan, insanlar bitcoinlerini harcamaya teşvik edilmiyor. Fiyatı arttığı sürece, insanlar varlığı elinde tutmak isteyecektir. Öte yandan, bu, bitcoin’inizi harcamak için KYC olmayan bir yol sağlar. KYC olmayan bir ödeme yöntemi. Grev duyurusu, bitcoin’i rakip bir Değişim Aracı haline getiriyor ve onu ABD’deki her mağazaya yerleştiriyor.

Bu gerçek fiyatlandı mı?

Twitterati Strike’ın Haberleri Hakkında Ne Düşünüyor?

Guy Swann, duyuruyu “Bitcoin döngüsel ekonomisini muazzam bir şekilde başlatacağını” ilan ederek özetliyor. Bence çok az kişi BTC’yi kolayca kullanamamanın günlük bir sürücü olarak kabul etmeyi zorlaştırdığını anlıyor.” Podcast yayıncısı Anthony Pompliano, “Yüz milyonlarca insan artık Lightning Network’te her büyük ABD perakendecisinde anında ve tamamen ücretsiz olarak bitcoin veya dolar harcayabilir” dedi.

Grev CEO’su @jackmallers ve Strike, Shopify ve diğer önde gelen ödeme sağlayıcılarıyla ortaklıklarını duyurdu.

Yüz milyonlarca insan artık her büyük ABD perakendecisinde Lightning Network’te anında ve tamamen ücretsiz olarak bitcoin veya dolar harcayabilir.

— Pomp 🌪 (@APompliano) 7 Nisan 2022

Ekonomist Lyn Alden, olağanüstü bir başlık altında, sonuçları açıklıyor. “Satış noktasında BTC’yi kabul eden (zincirde veya Yıldırım veya başka bir yerde) ne kadar çok yer varsa, tüm ağ o kadar izinsizdir. Bunun nedeni, BTC ile yapabileceğiniz tek şey onu büyük bir borsada itibari paraya dönüştürmekse, onu izole etmek, adresleri etkili bir şekilde kara listeye almak vb.

Bunun nedeni, BTC ile yapabileceğiniz tek şey onu büyük bir borsada fiat’a dönüştürmekse, onu izole etmek, adresleri etkin bir şekilde kara listeye almak vb.

Ancak, şirketler ve yargı alanlarındaki mal ve hizmetlere doğrudan harcayabiliyorsanız, izole etmek daha zordur.

— Lyn Alden (@LynAldenContact) 7 Nisan 2022

Öte yandan, kötü şöhretli YouTuber Bitboy Crypto, noktayı tamamen kaçırıyor ve diyor. “Michael Saylor: Bitcoin’inizi Asla Satmayın (kalabalık ÇILGINlaşıyor) Jack Mallers: İşte Bitcoin’inizi harcamanın harika bir yolu (Kalabalık ÇILGIN gidiyor) Buradaki bağlantı kopukluğunu kimse görmüyor mu?”

Michael Saylor: Bitcoin’inizi Asla Satmayın (kalabalık ÇIKARILIYOR)

Jack Mallers: İşte Bitcoin’inizi harcamanın harika bir yolu (Crowd WILD)

Buradaki kopukluğu kimse görmüyor mu?

— Ben Armstrong (@Bitboy_Crypto) 7 Nisan 2022

Bitrefil’de araştırma başkanı Matt Ahlborg, Bitboy’a 411’i veriyor. “Jack Mallers’ın gerçekten söylediği şey, yakında bir borsa aracılığıyla KYC’leme yapmadan Bitcoin’lerinizi gerçek dünyada boşaltabileceksiniz.” Jack Dorsey kısa ve tatlı bir şekilde, “teşekkürler Jack Mallers. sen inanılmaz bir ilham kaynağısın.”

Jack Mallers’ın gerçekten söylemek istediği şey, yakında bir borsa aracılığıyla KYC’leme yapmadan Bitcoin’lerinizi gerçek dünyada boşaltabileceksiniz.

Bu doğruysa, aslında Bitcoin için son derece önemli ve önemli bir gelişmedir.

— Matt Ahlborg (@MattAhlborg) 7 Nisan 2022

O Strike duyurusundan sonra tüm dünya değişti. Benzer gelebilir, ancak şu anda bitcoin dünyasında yaşıyoruz. Bundan ne yapacaksan onu yap.

Öne Çıkan Resim: Jack Mallers, Bitcoin 2022’de çekildi bu tweetten | Grafikler Ticaret Görünümü

Bitcoinist @ Bitcoin 2022 Miami

Bitcoinist, 6-10 Nisan tarihleri ​​arasında Miami Beach, FL’deki Bitcoin 2022 Miami’de gösteri katından ve ilgili etkinliklerden canlı yayın yapacak. Dünyanın en büyük BTC konferansının özel kapsamına buradan göz atın.[ad_2]

anlık kripto

Related articles

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_imgspot_img