SushiSwap Tırmanmaya Başladı, Neden Bu %40 Rallisi Isınıyor?

İki haftada %57 ve 30 günde %40 artışla SushiSwap (SUSHI) kendi ritminde hareket ediyor. Merkezi olmayan finans (DeFi) belirteci, LayerZero uygulaması olan Stargate ile potansiyel bir entegrasyonun arkasında yukarı doğru eğilim gösteriyor.

İlgili Okuma | SushiSwap’ın %15’lik Kazancı Neden Yükseliş Trendinin Başlangıcı Olabilir?

Yazma sırasında, SUSHI 24 saat içinde %14 karla 4.80$’dan işlem görüyor.

4 saatlik grafikte küçük kazançlar ile SUSHI. Kaynak: SUSHIUSDT İşlem Görünümü

LayerZero, farklı blok zincirleri arasında doğrudan etkileşimi sağlayan bir iletişim protokolüdür. Stargate, üzerinde çalışan bir köprü çözümüdür.

Merkezi olmayan borsa (DEC), SushiSwap ile entegre olarak, 16 farklı versiyonuna yayılan likiditeyi birleştirebilir. Bu şekilde kullanıcılar daha ucuz zincirler arası işlemlere, daha fazla güvenliğe, yeni ürünlere ve yatırım stratejilerine erişebilecekler.

Örneğin, entegrasyon onaylanırsa, bu DEX’teki likidite sağlayıcıları ödüllerini genişletebilir. Ethereum üzerinde çalışan 1 likidite havuzu için işlem ücretlerinin bir kısmını alma aşamasında, SushiSwap ekosistemindeki tüm havuzlardan ödüller toplayabilirler.

Bu potansiyel entegrasyonu kabul edecek veya reddedecek oylama süreci başladı. Veri tedarik edilen DEX yönetimi tarafından; Bu oylama 4 Nisan 2022’de sona erecek.

Şu anda, SUSHI sahiplerinin çoğunluğu, anlık görüntü anında 6,4 milyon token ile teklife evet oyu verdi. Bu, şu ana kadar oyların %99,99’unu temsil ediyor ve bu da bu öneriye ezici bir destek olduğunu gösteriyor.

Teklif Tangle ve OxMaki tarafından sunuldu ve zincirler arası takaslar için daha iyi bir kullanıcı deneyimi sağlamayı, Sushi havuzlarındaki işlem hacimlerini en üst düzeye çıkarmayı ve DEX’in hazinesine daha fazla fayda sağlamayı vaat ediyor. Savunucuları şunları yazdı:

Omnichain yerel varlık takaslarını ve ağlar arasındaki aktarımları kolaylaştırmak için Sushi’nin Stargate’i entegre etmesini öneriyoruz. Bu, kullanıcıların varlıklar ve ağlar arasında özgürce hareket etmesine izin vererek Sushi’nin gücünü açığa çıkarmaya yardımcı olacaktır.

SushiSwap Daha Fazla Kazanç Sinyali Veriyor

DEX ve yerel jetonu bu duyuruya tepki veriyor gibi görünüyor. Bir takma ad analisti, günlük grafik için momentumu ve düşüş trendini ölçmek için kullanılan bir metrik olan Dengedeki hacme (OBV) dayalı olarak SUSHI’nin mevcut seviyelerine geçişi yakaladı.

Aşağıda görüldüğü gibi analist, token mevcut momentumunu sürdürebilirse SUSHI’nin 6 dolara kadar ulaşabileceğine inanıyor. Yıldız Geçidi entegrasyon önerisinin yakın zamanda onaylanmasıyla birlikte, yukarı yönlü eğilimlerin devam etmesi muhtemel görünüyor.

$SUŞİ – OBV’de bir düşüş trendi molası ve çifte yükseliş süper trendi ile birleştiği güzel görünümlü kurulum. pic.twitter.com/GqyKDeaUO4

— IncomeSharks (@IncomeSharks) 30 Mart 2022

İlgili Okuma | SushiSwap, 350 Milyon Dolarlık Bir DeFi Hack’inden Dar Bir Şekilde Kurtuldu, İşte Nasıl

Malzeme Göstergeleri (MI) tarafından sağlanan ek veriler, 100.000 ABD Doları arasındaki teklif emirlerine sahip yatırımcıların mevcut fiyat hareketine hakim olduğunu göstermektedir. Bu yatırımcı sınıfı iyimserliğini korurken, daha küçük yatırımcılar bu SUSHI rallisine satış yapıyor.

Büyük yatırımcılar (mor) perakende (sarı) olarak satın alır ve daha küçük yatırımcılar (yeşil ve kırmızı) bu SUSHI rallisini satar. Kaynak: Malzeme Göstergeleri.[ad_2]

anlık kripto

Related articles

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_imgspot_img