Terra (LUNA), Birincil Rezerv Varlığı Olarak Bitcoin’i Seçtikten Sonra 100.000.000$’lık En İyi Ethereum Rakibini Aldı

Halka açık blok zinciri Terra (LUNA), Terra USD (UST) stablecoin rezervlerini artırmak için 100 milyon dolar değerinde Avalanche (AVAX) jetonları satın alıyor.

toprak diyor Terra’yı desteklemek için kurulan kar amacı gütmeyen kuruluş Luna Foundation Guard (LFG) ile AVAX’ın tezgah üstü satışı için Avalanche Foundation arasındaki anlaşmanın, kripto varlığını Bitcoin’den (BTC) sonra ikinci UST rezervi haline getireceğini söyledi.

2/ @LFG_org100 milyon dolar ekleyecek OTC anlaşması $AVAX için $UST Reserve, AVAX’ı ilk büyük kripto varlığı haline getiriyor $BTC destekleyen çeşitlendirilmiş ve ilişkisiz bir varlık havuzunun başlangıcını işaretleyerek UST Rezervine eklenecek. $UST mandal.

— Terra (UST) 🌍 Destekleyen LUNA 🌕 (@terra_money) 7 Nisan 2022

Anlaşma, Avalanche kullanıcılarının zincir üzerinde AVAX için doğrudan UST ticareti yapmasına izin verecek. Terra blok zincirindeki yerel uygulamalar, Avalanche’da yerel sürümleri de başlatacak.

“Ortaklık, LUNAtics & Terra inşaatçılarını canlı Avalanche ekosistemine bağlayarak, kapsamlı bir çapraz zincir deneyimi başlatarak, Avalanche ekosistemine de belirgin faydalar sağlayacak.

Avalanche’daki xAnchor uygulamasının hemen ardından, LUNAtics’in endişeyle beklediği bazıları da dahil olmak üzere, Avalanche’a zincirler arası bir genişleme için birkaç Terra-native DeFi protokolü de değerlendiriliyor ”

Satın alma, Terra’nın ana sabit parasını çeşitlendirilmiş ve birbiriyle ilişkili olmayan bir varlık havuzuyla destekleme planının ortasında gerçekleşti.

“Hem LFG’nin UST Rezervine 100 milyon dolarlık AVAX dahil etmesi hem de TFL ile 100 milyon dolarlık Hazine Swapı, kriptoda birinci katman toplulukları arasındaki karşılıklı işbirliğinin önemli avantajlarını sergiliyor.

Büyük ekosistemler ve topluluklar arasındaki karşılıklı işbirliğinin, gelişmekte olan zincirler arası bir dünyada pozitif toplamlı sonuçlara giden en uygun yol olduğu giderek daha belirgin hale geliyor.”

Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/Tithi Luadthong[ad_2]

anlık kripto

Related articles

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_imgspot_img