Terra (LUNA) Kurucu Ortağı Do Kwon, En İyi 10 Altcoin’in Geleceğinin Patlayıcı Büyüme Ortasında Artık “Daha da Parlak” Olduğunu Söyledi

Stablecoin odaklı blockchain Terra (LUNA) kurucu ortağı Do Kwon, kitlesel olarak benimsendiğini söylediği bir Ethereum (ETH) rakibine karşı iyimser.

Yeni bir tweet fırtınasında, Kwon diyor Akıllı sözleşme özellikli blok zinciri Avalanche (AVAX) şu anda en yüksek kullanım seviyelerinden birine sahip.

“Bugün kimse Avalanche’ın web3’teki en heyecan verici ekosistemlerden biri olduğunu inkar edemez.

Şu anda DeFi’yi kapsayan yüzlerce uygulama ile trafiği en yoğun Katman-1’lerden biridir. [decentralized finance] ve oyun.

Rakamlar harika.”

çığ toplam değer kilitli (TVL), DeFi odaklı analitik platformu DeFi Llama’ya göre, sadece bir yıl önce 300 milyon dolardan az olana göre %3,500’ün üzerinde bir artışla 10.8 milyar doların üzerinde. AVAX’ın TVL’sindeki büyük artış, metrik Avalanche’ın akıllı sözleşmelerinde tutulan toplam sermayeyi temsil ettiğinden, artan kullanıcı benimsemesini önermektedir.

Ayrıca Terra’nın kurucu ortağı diyor AVAX’ın blok zincirinin yeni nesil interneti güçlendirecek en büyük motorlardan biri olacağına inandığı için Avalanche’ın geleceğinin güllük gülistanlık olduğunu söylüyor.

Ama gelecek Avalanche için daha da parlak.

Her boğa piyasasında, blok uzayı tıkandıkça ve yekpare zincirler mücadele ederken, yatay olarak ölçeklenmiş bir geleceğe ihtiyaç duyulduğunu hatırlatırız.

Web3 birden fazla zincirde çalışacak ve bu zincirlerin çoğu Avalanche alt ağları olacak.”

Alt ağlar veya alt ağlar, diğer varlıkların Avalanche üzerinde kendi katman-1 veya katman-2 blok zincirlerini oluşturmasını sağlayan doğrulayıcılardır.

Luna Foundation Guard tarafından Terra’nın dolara sabitlenmiş sabit parası UST, Do Kwon için bir yedek varlık olarak hizmet etmek üzere 100 milyon dolar değerinde AVAX satın almak için yapılan son duyuruya atıfta bulunuluyor. diyor hareket, zaman içinde AVAX’ın arzını azaltacaktır.

Luna Foundation Guard, UST’yi desteklemek için rezerv oluşturmaktan sorumlu, kar amacı gütmeyen bir kuruluştur.

“Bu, UST’nin Avalanche’ta benimsenmesi arttıkça, AVAX’ın daha kıt hale geldiği anlamına geliyor – stabilcoin’in büyümesini Katman-1’in geliştiricileri ve kullanıcıları ile uyumlu hale getiriyor.”

Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/Rafael TrafaniucSon dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

anlık kripto

Related articles

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_imgspot_img