Terra, Solana ve Ek ETH Rakibi Olumlu Sinyaller Gösterirken Ethereum Önemli Ölçüde Düşük Değerinde: Bloomberg Analisti

Bloomberg’den emtia analistleri, Ethereum’un (ETH) önemli ölçüde düşük değerde olduğunu ve en büyük üç rakibinin hepsinin sağlam potansiyel gösterdiğini söylüyor.

En son Crypto Outlook’ta raporBloomberg stratejisti Mike McGlone, gelecekteki nakit akışlarının tahminlerine dayalı bir yatırımın değerini tahmin etmeye çalışan indirimli bir nakit akışı modeline dayanarak, Ethereum’un uzun bir atışla değerinin altında kaldığını söylüyor.

“Geleneksel yatırımcılar, benzersiz bir öz sermaye, emtia ve parasal özellikler karışımı ile çapraz bir varlığa dönüşen Ethereum ile oyunun kurallarının değiştiğini keşfedebilirler. İndirimli nakit akışı modellerimizden biri şu anda 6,128 dolarlık bir Ether değerine ulaşıyor ve mevcut seviyelerden %110 artış sağlıyor.”

Analistler, blok zincirinin başlangıcından bu yana her yıl %200’ün üzerinde arttığını söyledikleri işlem ücretleri aracılığıyla Ethereum’un devasa gelir akışını not ediyor.

Emtia stratejistleri ayrıca, Ethereum rakipleri Solana (SOL), Terra (LUNA) ve Avalanche (AVAX) için trend sinyallerinin yükseliş olduğunu söylüyor.

Analistler, üç ETH rakibiyle birlikte, son birkaç haftadaki geniş piyasa sıçraması sırasında diğer ana katman-1 zincirlerinin büyük kripto para birimlerinin gözle görülür üstün performansının altını çiziyor.

“Solana, Terra ve Avalanche gibi alternatif katman-1’ler, daha yüksek oynaklığı hesaba kattıktan sonra bile, gösterge varlığın 1,5-2 katı civarında Mart aylık getirilerini bildiren daha geniş piyasa toparlanmasına öncülük etti. Teknik genişlikteki bu gelişme, risk iştahının geri döndüğünün sağlıklı bir işaretidir.”

Kaynak: Bloomberg Kripto Görünümü

Bitcoin’e (BTC) gelince, emtia stratejistleri, bir sonraki trendin ne olabileceğini ölçmek için ham petrolün tarihsel performansına bakıyorlar.

Her iki varlığı da emtia piyasası olarak gören analistler, ham petrolün Bitcoin’in indirimine kıyasla nispeten yüksek fiyatlarının, BTC’nin fiyatının ortalamaya geri dönerken yükseleceği anlamına gelebileceğini öne sürüyorlar.

Kaynak: Bloomberg Kripto Görünümü
Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Resim: Studiostoks/Natalia Siiatovskaia[ad_2]

anlık kripto

Related articles

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_imgspot_img