Terra’nın Bitcoin Alımları ve Son BTC Fiyat Artışı

Tüm kripto para topluluğu, Do Kwon’un son tweet’leri ve Terra’nın son bitcoin alımları ile meşgul. En son mitingin nedeni onlar mı? Hadi kazalım.

Terra Bitcoin Satın Alma

Terra protokolünü ve ekosistemini oluşturan şirket olan Terraform Labs’ın Kurucu Ortağı ve CEO’su Do Kwon, kripto para birimi topluluğunu birkaç gün önce tek bir saldırıyla ateşe verdi. cıvıldamak.

BTC rezervlerinde 10 milyar doların üzerinde olan UST, Bitcoin Standardında yeni bir para çağı başlatacak. Harcaması daha kolay ve elde tutması daha çekici olan P2P elektronik nakit.

Gönderi büyük bir tartışmaya yol açtı ve ilk katılanlardan biri, tanınmış bir Bitcoin savunucusu ve Blockstream’in kurucu ortağı ve CEO’su Adam Back’den başkası değildi. Do Kwon’un yanıtladığı paranın nereden geldiğini sordu:

Bugün 10 milyar değil – UST para arzı arttıkça senyorajın bir kısmı Terra zincirine köprülenmiş BTC rezervleri oluşturmaya gidecek.

Bu rezervi tohumlamaya hazır 3B fonumuz var, ancak teknik altyapı (köprüler vb.)

Jump Crypto, Bitcoin Rezerv Havuzu Öneriyor

Ardından Kriptoyu Atla gönderilen LFG havuzunun UST sabitlemesini savunmak için Bitcoin rezervini nasıl dağıtabileceğine ilişkin bir Terra topluluğu önerisi.

Söz konusu havuzun amacı, sabit aşağı yönde saptığında UST’yi desteklemeyi amaçlayan “hızlı BTC likiditesini” kolaylaştırmaktır ve türbülans geçtiğinde rezervi yenilemek için tüccarlara güvenecektir.

Özünde, LUNA ve UST’nin zincir üstü mekanizmasının nasıl çalıştığına çok benzeyecek, ancak LFG havuzu, farklı bir mimari kullanmasını gerektirecek şekilde sarılmış BTC’yi tutacaktır. Ayrıca havuz, farklı çıkış ve giriş likidite parametreleri kullanmalıdır.

Kaynak: Terra Resmi Teklif Sayfası

Bir Seferde 125 Milyon Dolarlık BTC Satın Alımı

Bazıları bu fikre gülerken, Do Kwon planını uygulamaya devam etti. Alımlarını takip eden popüler kripto yorumcusu Pentoshi, Terra’nın mevcut BTC varlıklarının şu anda 21.323 olduğunu belirtti.

Terra 125 milyon dolarlık partiler halinde satın alıyor ve Pentoshi tartıştı o:

Uzun bir süre boyunca günlük 2,5-3 bin BTC kaldırıldı = büyük etki. Kısa olanlar, arzın kendisi dağıldığı için bir noktada daha fazlasını kapsamak zorunda. Kıt olan, daha çok olur. Bu klip, Do Kwon’un Maymunların efendisi olduğu maymunları geri getirebilir.

ÖZEL TEKLİF (Sponsorlu) Binance Ücretsiz 100$ (Özel): Kayıt olmak ve Binance Vadeli İşlemlerinde ilk ay (şartlar) için 100$ ücretsiz ve %10 indirim almak için bu bağlantıyı kullanın.

PrimeXBT Özel Teklifi: Kaydolmak ve PATATO50 kodunu girmek için bu bağlantıyı kullanın ve depozitolarınızdan 7,000$’a kadar kazanın.Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

anlık kripto

Related articles

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_imgspot_img