Twitch Abonelere %10 İndirim Yapıyor

Canlı akış hizmeti Twitch şimdi kripto para birimine kaydolanlar için% 10 abonelik indirimi sunuyor.

Twitch yeni teklifi ile, bu büyüklükteki bir şirketin ilk kripto tabanlı indirim promosyonu olduğu için Bitpay ödeme işlemcisinden yararlanıyor.

Twitch, canlı akışa izin veren bir hizmettir ve 2011 yılında tanıtıldı. Bu hafta, canlı akış hizmeti Twitch , bir kripto para birimi ile abonelikler için ödeme yapan kullanıcılara % 10 indirim sunduğunu açıkladı .

Platform, canlı akışlı oyuncular arasında en popüler olanıdır ve 2017’de akış hizmeti Youtube Gaming’i geride bıraktı. Twitch’in 27.000’in üzerinde ortak kanalı, günde 15 milyon aktif kullanıcısı ve aylık 2.2 milyon yayını var.

Bill Zielke’e göre, Bitpay’ın baş pazarlama sorumlusu “Twitch bu eğilime atlayan ilk büyük tüccar.” dedi. Twitch, kripto para birimi desteği sunan tek oyun web sitesi ve canlı akış hizmeti değil.

Take Two (Disintegration ve Outer World) ve Microsoft gibi bir dizi oyun firması kripto para ödemelerini destekliyor. % 10 indirim alabilmek için Twitch abonelik de “kasada Bitpay ile ödeme” seçeneğini seçin.

Şirket, kripto kabulünün “bir kullanıcı tabanını genişletme potansiyeli eklediğini, maliyetleri düşürdüğünü, ters ibrazları ortadan kaldırdığını, hız sunduğunu ve sınırsız olduğunu” belirtti.

anlık kripto

Related articles

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_imgspot_img