Ucuz Bitcoin Almanin Zamanı mı?

Eski CIA ajanı Edward Snowden, Bitcoin'in düşüşünü şüpheli olarak düşünüyor ve BTC almayı düşünüyor. Snowden, Bitcoin fiyatındaki düşüşten yararlanmayı öneren diğer endüstri kişiliklerine katılıyor.

Küresel finans piyasası hala birkaç yıldaki en büyük fiyat düşüşlerinden birinden toparlanıyor . İki gün önce, Bitcoin 2013’ten beri bir günlük en büyük kaybını yaşadı. Bir saatten az bir sürede, piyasa değerinin bir numaralı kripto para birimi 4.000 $ ‘ın altına düştü, ancak 5.000 $’ ın üzerinde istikrar sağlamak için toparlandı. Coronavirüsün yayılması üzerindeki belirsizliğe atfedilir.

Fiyatlardaki ani düşüş sırasında, eski CIA ajanı Edward Snowden çok dikkat çeken bir tweet yayınladı. Snowden şunları söyledi :

  • Bu arada ilk kez bitcoin satın almak gibi hissettim. Bu düşüş çok fazla panik lere sebep oldu

Tweet, kripto topluluğunun üyeleri arasında bir tartışma başlattı. Bazıları Snowden‘e satın alma Önerilerin de bulunurken, Ayre Grubu kurucusu Calvin Ayre gibi diğerleri “şimdi BSV olarak işlem gören gerçek bitcoin’i satın almayı” tavsiye etti.

Dipte Bitcoin Satın Al

Youtuber ve Bitcoin yatırımcısı Michelle Phan, arkadaşlarından BTC‘ye yatırım yapıp yapmamaları hakkında sorular aldıklarını söyledi . Phan , yatırımcıların “ Düşükten alması” gerektiğini söyledi . Buna karşılık, Crypto Capital Venture CEO‘su ve kurucusu Dan Gambardello dikkat etmelerini önerdi:

  • Bitcoin’i düşükten satın al diyebilirim, ama bunun sorumsuz olacağını hissediyorum. Piyasalar tam bir korku ve panik içinde işliyor ve işler çözümlenene kadar teknik analiz işe yaramaz.

Şu anda analistler arasında Bitcoin’in tekrar dan diplere ulaşabilir konusunda bir tartışma var. Bitcoin tüccarı Cantering Clark, borsa da dibe ulaşmadığı için BTC‘nin dipte olmadığını söyledi. Blockroots‘un kurucusu Josh Rager da benzer bir görüşe sahip ve diğer finansal piyasalar sürece Bitcoin’in yükselmeyeceğini düşünüyor. Bu nedenle, pazar Coronavirus genişlemesi için tetikte olmaya devam ettiğinden Gambardello’nun önerisi en uygun gibi görünüyor.

Bitcoin fiyatı son 24 saat içinde% 1,43 kayıpla, yayın sırasında, $ 5316 olduğunu. Haftalık ve aylık grafiklerde Bitcoin sırasıyla% 40.08 ve% 47.81 kayıp kaydetti.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

 

anlık kripto

Related articles

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_imgspot_img