Unbanked, Stacks’ın STX Token’ını Desteklediğini Duyurdu

Önemli Çıkarımlar

Unbanked bugün, kullanıcıların Bankasız banka kartlarıyla STX jetonları harcamasına olanak sağlayacak yeni bir Stacks entegrasyonu duyurdu. Dört kıtadaki kullanıcılar artık satın alma yapmak için Stacks’ın STX jetonunu kullanabilecek. Duyuru, dünyanın en büyük Bitcoin konferansına denk gelen Miami, Florida’daki Stacks Summit etkinliğinde yapıldı. Bu makaleyi paylaş

Bankasız, bugün Stacks ağı için desteği duyurdu. Bankasız, kullanıcıların banka hesaplarından kripto harcamasına izin verir ve satış noktasına kadar kriptodaki bakiyeyi korur.

Banka Dışı STX’i Entegre Ediyor

Unbanked, amiral gemisi banka kartı için yeni jeton desteğini duyurdu.

Stacks’ın bugün Miami, Florida’daki Bitcoin Unleashed Zirvesinde duyurulan bankasız platform artık Bitcoin ekosistemine akıllı sözleşme işlevi sunan Stacks ağını destekliyor. ABD, İngiltere ve Avrupa ve Latin Amerika’daki çeşitli ülkeler dahil olmak üzere 60’a yakın ülkeden olanlar artık satın alma yapmak için Stacks’ STX jetonlarını kullanabilirler.

Ayrıca, Unbanked, ABD’deki Federal Mevduat Sigorta Kurumu tarafından garanti edilen fonlar seçeneğiyle, Yığınları “kripto-yerel banka hesabında” tutmaktan Bitcoin ile ödenen yıllık %8 getiri elde etmek için kullanılabilir.

Unbanked, Visa ve Mastercard gibi geleneksel finans dünyasının önde gelen şirketleri ile ortaklıklar kurmuştur. Ayrıca Apple Pay, Google Pay ve Samsung Pay ile entegredir ve çeşitli kripto varlıklarını (örneğin Bitcoin, Ethereum, Tether ve UniSwap) destekler.

Unbanked CEO’su Daniel Gouldman’a göre:

“Stacks, piyasadaki en yenilikçi kripto protokollerinden biri. Dünya çapında yaklaşık 60 ülkede kripto banka kartlarıyla bakiyenizde %8 ila %10 Bitcoin getirisi kazanmayı birbirine bağlayacağız. Birlikte yaptığımız şey, kripto bankacılığının herkes için nasıl görünmesi gerektiğinin gerçek idrakidir.”

Stacks Vakfı’nın genel müdürü Brittany Laughlin, Crypto Briefing’e duyurudan sonraki ilk birkaç saat içinde zaten 200’den fazla kayıt olduğunu söyledi.

Banka Dışı BlockCard, satış noktasına kadar kripto varlıklarından fiat para birimine dönüştürülmesini gerektirmez. Bu nedenle, Yığınları elinde bulunduran Bankasız kullanıcılar, Yığın konumlarında Bitcoin getirisi kazanma potansiyelini korurken, satın alma zamanına kadar STX konumlarını koruyabileceklerdir.

Açıklama: Yazma sırasında, bu parçanın yazarı BTC, ETH ve diğer birkaç kripto para birimine sahipti.

Bu makaleyi paylaş

Bu web sitesindeki veya bu web sitesi aracılığıyla erişilen bilgiler, doğru ve güvenilir olduğuna inandığımız bağımsız kaynaklardan elde edilmiştir, ancak Decentral Media, Inc., bu web sitesindeki veya bu web sitesi aracılığıyla erişilen herhangi bir bilginin güncelliği, eksiksizliği veya doğruluğu konusunda hiçbir beyanda bulunmaz veya garanti vermez. . Decentral Media, Inc. bir yatırım danışmanı değildir. Kişiselleştirilmiş yatırım tavsiyesi veya diğer finansal tavsiyeler vermiyoruz. Bu web sitesindeki bilgiler önceden haber verilmeksizin değiştirilebilir. Bu web sitesindeki bilgilerin bir kısmı veya tamamı güncelliğini yitirebilir veya eksik veya yanlış olabilir veya olabilir. Eski, eksik veya yanlış bilgileri güncelleyebiliriz, ancak buna mecbur değiliz.

Bu web sitesindeki bilgilere dayanarak asla bir ICO, IEO veya başka bir yatırım hakkında yatırım kararı vermemeli ve bu web sitesindeki herhangi bir bilgiyi asla yatırım tavsiyesi olarak yorumlamamalı veya bunlara güvenmemelisiniz. Bir ICO, IEO veya başka bir yatırım hakkında yatırım tavsiyesi arıyorsanız, lisanslı bir yatırım danışmanına veya başka bir kalifiye finans uzmanına danışmanızı şiddetle tavsiye ederiz. Herhangi bir ICO, IEO, kripto para birimi, para birimi, tokenleştirilmiş satışlar, menkul kıymetler veya emtialar hakkında analiz veya raporlama için hiçbir biçimde tazminat kabul etmiyoruz.

Tüm şartlar ve koşullara bakın.

NFT Express: NFT dünyasına adım atmanız

Tatum’da, Solidity öğrenmek veya kendi akıllı sözleşmelerinizi oluşturmak zorunda kalmadan birden fazla blok zincirinde kendi NFT’lerinizi oluşturmayı zaten çok kolay hale getirdik. Herkes konuşlandırabilir…

Bitcoin 2022 Bu Hafta Miami’de Başlıyor

Kripto para birimleri arasında ilk ve en önemli olanı kutlayan dünyanın en büyük buluşması olan Bitcoin 2022, bu hafta 6-9 Nisan tarihlerinde Miami Beach, Florida’da gerçekleşecek. Yüzlerce konuşmacı arasından…

SEC Reg A+ Uygulamasından Sonra Uygulama Geliştiricilerine 1 Milyon Dolarlık Ödeme Üzerine Blockstack Bahisleri…

Google’ın artık yürürlükte olmayan “Kötü Olma” mantrasına sivri bir şekilde, Blockstack, uygulama geliştiricilerini merkezi olmayan bilgi işlem platformlarını kullanmaya teşvik etmek için ekstra bir teşvik biriktiriyor. Onların çağrısı…

Miami, CityCoins Madenciliği Yoluyla 5 Milyon Dolar Kazandı

Miami belediye başkanı Francis Suarez bugün şehrin CityCoins’ten ilk kripto para ödemesini aldığını duyurdu. Miami CityCoins Aldı Suarez, şehrin kripto para biriminde 5,25 milyon dolar aldığını söyledi…

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

anlık kripto

Related articles

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_imgspot_img