Uzun Vadeli Bitcoin’in Yıl Bazında Fiyatları İpucu?

İngiltere borsası CoinCorner ve Bitcoin çekirdeği katkıda bulunan kurucusu uzun zamandır BTC’nin uzun vadeli fiyat potansiyelini artırdı.

Scott tweet attı:

#29 Şubat tarihinde Bitcoin fiyatı

2012: 5 dolar
2016: 436 dolar
2020: 8.625 dolar

Scott bir fiyat tahmini yapmasa da, önceki her yarıya indirmeden önceki yıl 29 Şubat’ta fiyatı göstererek, aynı modeli izlemesi durumunda Bitcoin fiyatının yükseldiğini açıkça gösteriyor. Scott ayrıca Bitcoin’in büyümesine karşı bahis oynamayı da açıkça ortaya koyuyor.

Son iki haftanın geri çekilmesinin sinir bozucu olduğunu, temel unsurların değişmediğini ve bu piyasa uzmanlarının görüşlerini değiştirmediğini belirtmek gerekir. Ayrıca, kripto piyasalarının kötü oynaklığı şu anda tam ekran. Artık pek çok faktör Bitcoin’in fiyatını etkiliyor ve günlük dalgalanmalar her zamankinden daha uzun değerleme eğilimleri üzerinde bir yansıması yok.

Şu anda hiçbir platform, Bitcoin’i en üst platform olarak tahtından indirmemekle birlikte, kitlesel benimsenmenin farklı bir blok zinciri alanı içereceği konusunda hiçbir soru yoktur.

Bitcoin fiyatı yarıya indirildikten sonra pazarda büyük bir artış yaşamış olsa bile, teknik değerini daha büyük ve daha şüpheci bir halka kanıtlaması gerekecektir. Bu nedenle, Yıldırım Ağı’nın hem kullanıcı dostu hem de yaygın olarak kullanıldığı bir noktaya ulaşması gerekecektir. Bu ölçeklendirme çözümünün Bitcoin’in uzun vadeli fiyat başarısı için çok önemli olduğunu ifade etmek gereksizdir.

Şimdilik, hasta ve ileri görüşlü yatırımcılar arasındaki ruh hali iyimser kalıyor. Onlara göre, bu para birimi fiyat düzeltmesi, Bitcoin’i 10 bin ABD dolarının altında kaldığında son kalan zamanda satın alma fırsatını yansıtıyor. Önümüzdeki birkaç hafta, tahminlerinin doğru olup olmadığını hiç şüphesiz ortaya çıkaracaktır.

anlık kripto

Related articles

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_imgspot_img