Uzun Vadeli Ethereum Sahipleri, Haftalar İçinde ETH’de 12.000.000.000 $ Biriktiriyor: IntoTheBlock

Piyasa istihbarat firması IntoTheBlock’a göre, uzun vadeli Ethereum (ETH) sahipleri, popüler altcoini son birkaç hafta içinde milyarlarca dolar değerinde biriktiriyor.

yeni bir raporkripto içgörü şirketi, uzun vadeli Ethereum sahiplerinin bu yılın başlarında harekete geçtiğini ve birkaç hafta içinde 12.60 milyar dolar değerinde dört milyondan fazla Ether satın aldığını söylüyor.

“Bir yıldan fazla bir süredir Ether tutan adresler, Ocak ayı sonlarında fiyatların düşmesiyle birkaç hafta içinde pozisyonlarını dört milyon ETH artırdı.

Bu, son birkaç günde düşmesine rağmen, varlıklarının yıllık en yüksek seviyelere ulaşmasına yol açtı.”

Ethereum, yazı yazarken 3.150 $ için yatay işlem görüyor.

Bitcoin’e bakıldığında IntoTheBlock, geçen ay en hızlı büyüyen BTC yatırımcı grubunu ortaya koyuyor.

“Son 30 gün içinde 1.000 ile 10.000 arasında Bitcoin tutan adreslerin sayısı diğerlerinden daha hızlı arttı.

28 Şubat’taki artış göz önüne alındığında, çoğu kişi, Ukrayna işgali ışığında ekonomik yaptırımları göz önüne alındığında, muhtemelen Ruslara ait olan bu adresleri işaret etti. Şimdiye kadar bu söylentilerin arkasında hiçbir kanıt yok.”

Analitik firması, Ethereum meydan okuyucusu Terra’nın (LUNA) muhtemelen 1.000 ila 10.000 BTC’ye sahip varlıklar kategorisinde olduğunu belirtiyor. Akıllı sözleşme platformu, stabil kripto parası TerraUSD’yi (UST) desteklemek için BTC’yi günde 125 milyon doların üzerinde bir hızla alıyor.

“Bitcoin’in en büyük yeni sahiplerinden biri Terra’nın Luna Foundation Guard’ı oldu. Terra platformunun arkasındaki temelin 125 milyon dolar biriktirdiği bildiriliyor [BTC] günde.

Terra’nın planı, UST’yi destekleyen teminat olarak hareket etmek için Bitcoin varlıklarında 3 milyar dolara ulaşmak. Bu, Bitcoin için yukarı yönlü fiyat baskısı yaratırken UST’nin sabitlenmesini önleyecektir.

Terra’nın son satın alma faaliyeti göz önüne alındığında, şu anda muhtemelen 1.000 ila 10.000 BTC’ye sahipler, son zamanlarda çok dikkat çeken bir grup.”

LUNA 90.24 $ için hareket ederken, Bitcoin yazı yazarken 44.347 dolardan el değiştiriyor.

Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bir Dakikayı Kaçırmayın – Doğrudan gelen kutunuza gönderilen kripto e-posta uyarılarını almak için abone olun

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Özellik Resmi: Shutterstock/inkreasyon87[ad_2]

anlık kripto

Related articles

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_imgspot_img