Web 3.0 Çağının Mesajlaşma Uygulaması

Web 3.0, internetin evriminde bir sonraki aşama olarak kabul edilir ve potansiyel olarak daha da büyük bir paradigma kayması Web 2.0 döneminden daha fazla. Web 3.0, mesajlaşmadan oyun oynamaya, metaverse/VR uygulamalarından dijital varlıkların ticaretine kadar tüm uygulama alanlarında ademi merkeziyetçilik, açıklık ve daha fazla kullanıcı faydası temel kavramları üzerine inşa edilmiştir.

Etkilenen tüm potansiyel nişlerin boyutu ve erişimi göz önüne alındığında, web 3.0’ın potansiyel etkisi emsalsizdir:

Bundan fazla 3 milyar insan dünya çapında mesajlaşma uygulamalarını kullanarak ortalama 145 milyar her gün mesajlar. Tahminler, meta veri deposu sektörünün şuna kadar bir değere ulaşacağını gösteriyor:2030 yılına kadar 1.54 trilyon dolar, mevcut değerinin on katından fazla bir artış. Kripto varlıklarının piyasa değeri artık bitti2 trilyon dolaritibaren 200 milyar dolardan az Sahipliği blok zincirinde kayıtlı olan ve belirli bir sanat eseri, görüntü veya meta veri deposu öğesini temsil eden dijital tokenler (Fungible Tokens (NFT’ler), 2019’da 60 milyon dolardan yükselen ticaret hacimleri ile giderek daha yaygın hale geldi. ile 23 milyar doların üzerinde 2021’de %45.000’in üzerinde bir artış.

Mesajlaşma, ticaret ve kripto sahipliğindeki büyüme hızla artarken, artan sayıda güvenlik ve gizlilik endişesi ön plana çıktı. Bir dizi mesajlaşma uygulaması, birden fazla kullanıcının hedefi haline geldi. veri hackleri, Siber hırsızlık ve gizlilik ihlalleri:

Mesajlaşma ve kripto sahipliğinin hızlanan patlaması ve yakınsaması ile piyasa umutsuzca kripto varlıklarının sorunsuz iletişimi ve ticareti için güvenilir, güvenli ve kullanıcı dostu bir çözüm arıyor.

Bu çığır açan çözüm var ve buna denir salgı.

Secretum: Solana Tabanlı Mesajlaşma Devrimi

salgı son derece yenilikçi temellere dayalı, oyunun kurallarını değiştiren, merkezi olmayan, şifreli ve güvenli bir mesajlaşma uygulamasıdır. solana blok zinciri. Son teknoloji bir mimariden yararlanarak, kullanıcıların kripto varlıklarını SMS göndermek kadar kolay bir şekilde takas etmelerini sağlar. Secretum’un özellikleri ve faydaları emsalsizdir:

Tüm kullanıcı mesajları tamamen şifrelenir ve Secretum ağındaki doğrulanmış, bağımsız düğümlerde depolanır; bu, bilgisayar korsanlarının bunlara eskisi gibi erişemeyeceği anlamına gelir. bulut tabanlı WhatsApp gibi mesajlaşma servisleri. Tek bir arıza noktası veya bilgi depolama noktası yok – etkilenenler gibi büyük ölçekli herhangi bir saldırı veya sızıntıyı önleme Telgraf, Facebookve Naber. En güvenli ve anonim kayıt işlemi yalnızca bir kripto cüzdan adresine ihtiyaç duyar – bu, tüm kullanıcılar için tam ve tavizsiz gizlilik anlamına gelir. Secretum ağını genişletmek için mesaj gönderen ve yeni düğümler sağlayan kullanıcılar için yerel SER belirteci ile staking ve ödüller. Kripto para birimleri ve Fungible Olmayan Jetonlar (NFT’ler) göndermek ve almak için kolay, sezgisel ve tamamen P2P ticaret arayüzü. Solana’nın yeteneği sayesinde düşük ücretler ve neredeyse anında işlemler kaydedin 700.000 işlem her saniye ve yalnızca işlem başına ortalama maliyet 0,0025 ABD doları.

Secretum tek bir uygulamada sunar:

Mevcut mesajlaşma platformlarının tüm risklerini ve zayıflıklarını ortadan kaldıran üstün bir mesajlaşma çözümü. Neredeyse sıfır maliyetle anında P2P varlık değişimi ile tüm kripto türleri için türünün ilk örneği bir ticaret çözümü (ortalama ile karşılaştırıldığında). %5 işlem ücreti OpenSea gibi NFT borsaları tarafından alınmıştır). Bağımsız düğüm mimarisinden yararlanan ideal bir depolama çözümü – kullanım bilgilerinin hükümetler, bilgisayar korsanları veya siber suçlular tarafından erişilmemesini, çalınmamasını veya kötüye kullanılmamasını sağlar.

Mesajlaşma ve ticaret yetenekleri ile Secretum, büyüyen bir pazara hizmet etmek için konumlanmıştır. 3 milyar mesajlaşma platformu kullanıcıları ve üzeri 290 milyon kripto sahipleri. Nihai hedef iddialı ama basit – Web 3.0 döneminin en popüler mesajlaşma uygulaması olmak.

0,50$ oranında 3.000.000 SER jetonlu son Secretum Özel Token Satışı turu, 22 Nisan 2022’de, 24:00 EET’de veya tahsis edilen SER Jetonları satılmadan önce sona erecek.

Daha fazla bilgi: https://secretum.io/token-sale-metrics/

[ad_2]

anlık kripto

Related articles

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_imgspot_img