XRP EOS ve Diğer Altcoinler de Tarihi Düşüş Mü Geliyor?

Tüm gözlerin Bitcoin’de olmasına rağmen, XRP ve diğer altcoinlerde bir ralli etrafındaki aldatmalar son birkaç hafta içinde büyüdü. Ne de olsa, Ethereum son birkaç hafta içinde BTC’ye karşı son derece güçlü bir yükseliş başlattı   ve direncine yerleşti kurumsal satın alma baskısı ve olumlu temel haberler sayesinde destek seviyesinden sonra direnci desteğe çevirdi

CNN’de geçen yıl öne çıkan bir kripto tüccarı olan Luke Martin, aşağıda görülen dört grafiği yayınlayarak hype’ı özetledi. Onlara referansla şunları yazdı:

Büyük alts korelasyonu yüksek, grafikler genellikle aynı görünüyor. Bazıları biraz gecikmede. Ama birlikte üst üste / dip oluşturmaya eğilimlidirler. EOS ve XRP düşüslerden sadece% 5 daha geride seyrediyor.

Bu grafikler, kripto pazarında büyük bir satışın engellenmesi, XRP’nin (ve bu konu için EOS’un) Bitcoin’e karşı önemli bir yükseliş elde etmeye hazır olduğunu gösteriyor. Ethereum’u bir Tp’ye kadar takip ederse, XRP pazar liderine karşı% 20 Yükseliş yapabilir.

Ancak, altcoinin tahtadaki altcoinlerin gördüğü güce maruz kalmayacağına dair işaretler var.

CoinTelegraph’ın raporuna göre, XRP ile yakından bağlantılı olan Amerikan fintech şirketi Ripple, XRP Piyasaları Başkanı Miguel Vias’ı yeni kaybetti. Varlığın benimsenmesini artıran kripto para biriminin satışındaki rolü şimdi tamamlandı.

Bu, şirketteki bir dizi yönetici gidişinin sonuncusudur. Baş Pazar Stratejisti Cory Johnson ve şu anda Binance’ın ABD borsasının CEO’su olan Catherine Coley, Ripple’ın son zamanlarda yeni roller arayan üst kademe diğer üyeleri arasında.

Teknik analiz açısından, birçok tüccar hala XRP’nin ABD doları karşısındaki grafiğinin üzücü olduğuna ikna oldu, bu da varlığın Bitcoin’e karşı performansı için çok iyi olmadığını düşünüyor.

Bitcoinist önceki raporlarda o 13 Nisan’da aşağıda görüldüğü grafiği paylaştığı zaman, kripto grafiker Bizans Genel XRP makro bakış açısıyla kötü bir noktada olduğunu vurgulayarak, bu duyguları açıkça ortaya koydu.

Kilit yatay destek bölgelerindeki “çifte red” ve XRP’nin şu anda çok az tarihsel likidite bulunan bir bölgeye girmekte olduğuna işaret ederek  şunları söyledi:

Bu muhtemelen şimdiye kadar gördüğüm en korkunç grafiklerden biri. Bunu dile getirmek istemem.

anlık kripto

Related articles

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_imgspot_img