XRP Finans Dünyasını Değiştirebilir mi?

Asheesh Birla, XRP'nin gerçek zamanlı ödemelerle finans endüstrisinde nasıl temel bir değişiklik sağlayabileceğine dair görüşünü bildirdi.

COVID-19‘un hayatımızın yanı sıra ekonomi üzerindeki etkisini takiben, şimdi her zamankinden daha iyi bir ödeme sistemine ihtiyaç duyuluyor. Dünyada etkin ödemelere ihtiyaç duyan tüm sektörlerde hızla değişen küresel manzara nedeniyle talep ciddi şekilde yüksek seyrediyor. COVID-19’un hayatımızın yanı sıra ekonomi üzerindeki etkisini takiben, şimdi her zamankinden daha iyi bir ödeme sistemine ihtiyaç duyuluyor

Bu talepler, gün geçtikçe daha popüler hale gelen bir blockchain gibi ödeme teknolojilerinin kullanımını vurguluyor. Bu teknoloji veya kripto para birimi üzerine inşa edilmiş, değeri PayPal gibi diğer ödeme şirketlerine ucuz ve çok daha hızlı bir şekilde aktarmak için kullanılabilir. XRP‘yi San Francisco merkezli blockchain girişimi dalgalanmasında kıdemli ürün başkan yardımcısı Asheesh Birla, tokenin gerçek zamanlı ödemelerle finans endüstrisinde nasıl temel bir değişiklik sağlayabileceğine dair görüşünü verdi.

Ripple‘ın ağı ile hizmet kullanıcıları, ailenin arkadaşlarına ihmal edilebilir maliyetlerle gerçek zamanlı transferler yapabilir. San Francisco merkezli şirketten OnDemand likiditesi, karmaşık ödeme transferi sürecine olan ihtiyacı ortadan kaldırarak daha da iyi hale getiriyor. Asheesh Birla ayrıca şunları söyledi:

“RippleNet kullanan bu finans kurumları, İsteğe Bağlı Likidite (ODL) hizmetine de erişebiliyor. ODL, karmaşık IOU altyapısını, finansal kuruluşların ön fonlamayı önlemek için XRP defteri ve dijital varlıklarını anlık çözümleme aracı olarak kullanmasına izin vererek ortadan kaldırır. Bu, sermayelerini serbest bırakır ve rekabetçi döviz kurlarını garanti eder. ”dedi.

anlık kripto

Related articles

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_imgspot_img