Yakından Takip Edilen Kripto Analistine Göre Düşük Gösterge, ‘İnanılmazlık’ Rallisinde Bitcoin Gönderebilir

Popüler kripto stratejisti Kevin Svenson, Bitcoin’in (BTC) bir sonraki nereye gideceğini belirlemek için sağlam bir geçmişe sahip gözden kaçan bir metrik kullandığını söylüyor.

Yeni bir strateji oturumunda, Svenson anlatır 68.100 YouTube abonesi, 128 günlük basit hareketli ortalamanın (SMA), Bitcoin’in son beş yıldaki hareketlerini listelemede güvenilir olduğunu kanıtladı.

128 günlük SMA, yıllardır kullanılacak en iyi hareketli ortalama göstergelerinden biri olmuştur. Bu, çok düşük, az bahsedilen bir hareketli ortalamadır.

2017 boğa koşusunda destek hattıydı, aslında defalarca vurduk. Aslında buna ayı piyasası deniyordu, biz onu direnç olarak kullandık. 2019 boğa koşusunda bunun üzerine çıktık.

Ve aslında 2019’daki çöküşü de mükemmel bir şekilde yakaladı ve sürekli olarak büyük destekleri, büyük arızaları, büyük kırılmaları çağırıyor.”

BTC 128 günlük SMA’nın üzerinde olduğuna göre, analist Bitcoin’in çizgiyi tutabildiği sürece yükseliş eğiliminde gönderileceğini söylüyor.

“Tarihsel olarak, bu hareketli ortalamanın üzerine çıkmak, genellikle orta vadeli veya uzun vadeli bir yükseliş eğilimine geçiş yaptığımız anlamına gelir. Gerçekten tuttuğumuz sürece.

Bunun altına düşersek, bu tür bir yükseliş göstergesi olarak bunu geçersiz kılar.”

Svenson ayrıca anlatır 100.900 Twitter takipçisi, BTC’nin geçen ayki rallisine rağmen, yatırımcı duyarlılığının yükseliş trendinin uygulanabilirliği konusunda biraz şüpheci olduğunu söyledi.

“Piyasa psikolojisi şu anda bir ‘inanmama’ rallisinde olduğumuzu gösteriyor (aka bir yükseliş trendine inanmama).

Tabii ki bir piyasada asla garanti yoktur. Bu kırılma bölgesinin altına düşersek kendimizi ‘düşüş trendinin inkarında’ bulabiliriz.”

Svenson ayrıca diyor 128 günlük SMA destek direnç hattını elinde tutan Bitcoin ışığında, bir sonraki zorluk 200 günlük 48.300 dolarlık direnç fiyatını geri almak.

“BTC, yükseliş işareti olan 128d/SMA S/R flip tekrar testini tuttu ve sekti.

Boğaların yukarı çıkması için ana fiyat seviyesi şimdi 200d/SMA direnci olan 48.300 dolar.”

Kaynak: Kevin Svenson/Twitter

Yazma sırasında Bitcoin bir miktar yükseldi ve 45.880 $ ‘dan işlem görüyor.

BTC 29 Mart’ta aylık en yüksek 47.825 $’a ulaştı.

Ö

Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/wacomka/WhiteBarbie[ad_2]

anlık kripto

Related articles

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_imgspot_img