Yakından Takip Edilen Kripto Stratejisti, Bitcoin (BTC), XRP ve Yeni Ralliler için Bir Ek Altcoin Seti

Yakından takip edilen bir kripto stratejisti, Bitcoin (BTC), XRP ve bir altcoinin hafta sonu bazı piyasa türbülansına rağmen yükseliş ivmesini sürdüreceğine inandığını söyledi.

Sahte tüccar Credible, 320.200 Twitter takipçisine Bitcoin’in yükseliş trendine devam etmeden önce 42.000 $ seviyesine geri çekildiğini gördüğünü söyledi.

“Bu son haftalık kapanışla, çok önemli bir seviyeyi geri aldık. Bu seviyenin üstünde veya altında son dört kez kapattık [the] yüksek zaman diliminde, birkaç hafta içinde aralığın diğer ucuna geçtik. Bu sefer de aynısını bekliyoruz – 40.000$’lık düşük bir yeniden test ve yükselişin devamı. BTC.”

Kaynak: Güvenilir/Twitter

Credible’ın grafiğine bakıldığında, kripto stratejisti, kısa geri çekilme sona erdiğinde Bitcoin rallisinin 50.000 doların üzerinde olacağını tahmin ediyor.

Yatırımcının listesindeki bir diğer kripto para XRP, sekizinci en büyük kripto varlığın yukarı yönlü bir düşük kurulum oluşturmasının ardından 1,00 doların üzerinde bir ralli için hazırlanıyor olduğunu söylüyor.

“Beklenenden biraz daha uzun sürüyor ama yine de yolda. Daha yüksek düşük koymak ve taşlama. Daha düşük bir zaman dilimi oynaklığı görebiliriz, ancak daha yüksek seviyemizi düşük tuttuğumuzu ve buradan yukarı devam ettiğimizi düşünüyorum. XRP.”

Kaynak: Güvenilir/Twitter

Credible’ın grafiğine dayanarak, XRP’nin önce 1.01 dolara, sonra 1.50 dolara yükseleceğini tahmin ediyor.

Credible’ın radarındaki son kripto para, ödemeler için oluşturulmuş bir kripto para birimi olan Litecoin’dir (LTC). Credible’a göre Litecoin’in grafiği, kısa sürede %600’ün üzerinde patlayan düşük değerli bir altcoin olan Zilliqa’nın (ZIL) piyasa yapısını andırıyor.

“ZIL iki haftada yaklaşık 6 kat arttı ve LTC teknik açıdan benzer şekilde hazırlanıyor gibi görünüyor… Bu sonraki adım eğlenceli olacak.”

Kaynak: Güvenilir/Twitter
Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bir Dakikayı Kaçırmayın – Doğrudan gelen kutunuza gönderilen kripto e-posta uyarılarını almak için abone olun

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/Milles Studio/Milissa4like[ad_2]

anlık kripto

Related articles

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_imgspot_img