Yaşlanan NFT-avatar koleksiyonu “Novatar” 4 Nisan’da piyasaya çıktı

Uzun zamandır beklenen, yaşlanan bir NFT avatar koleksiyonu olan “Novatar”ın piyasaya sürülmesi 4 Nisan’da planlandı. 25.000 bebek avatarından oluşan koleksiyon, on satış dalgasından oluşan 3 aşamada satılacak. Her dalga 1000 bebek avatarı satacak. Her 1000 avatar 0,01 ETH daha pahalı olacak. Şu anda maliyet 0.11 ETH.

İlk Aşama 4 Nisan saat 12:00 EST’de başlıyor. 3. Aşama, 5.000 NFT’nin satılacağı bir Hollanda Müzayedesi olacak. Proje şimdiden Discord ve Twitter’da etkileyici bir hayran kitlesi topladı ve New York’taki Times Meydanı’nda bir reklam rotasyonunda yer aldı.

Şu anda, belirteçte gösterilen “yaşlanma” avatarları sistemini kullanan tek bir proje var. Novatar, görüntülerin durağan olmayıp zamanla değişmesine izin veren tek projedir.

Basıldığında, kullanıcılar rastgele oluşturulmuş bir bebek alacaklar. Nesil, dijital sanatçılar tarafından önceden oluşturulmuş görsel niteliklere dayanmaktadır – bu, cinsiyet ve ırk çeşitliliği tarafından garanti edilmektedir. Ayrıca Novatarların birçok metin özelliği vardır. Böylece kullanıcı benzersiz bir bebek avatarı elde edecek. Özel olarak yaratılmış bir gen sistemi benzersizliğe ulaşır. Satın alınan her “Novatar”, cilt rengi, göz rengi, saç rengi ve vücudun ve yüzün diğer özellikleri olmak üzere 9 temel gene sahip olacaktır. Yaşlandıkça genleriniz artacaktır. Yetişkin bir Novatar, kelimenin tam anlamıyla yetişkin bir bebek Novatar olacaktır – ancak yetişkinliğe kadar çeşitli cinsel yönelimlerden ve mesleklerden birini edinecektir. Novatar’ın Darphaneden sadece 30 gün sonra büyüyebileceğini hatırlayın.

Proje, Metaverses’in geliştirilmesi nedeniyle ortaya çıkan NFT avatarlarına artan ihtiyacı hedefliyordu. Novatarlar tüm büyük sosyal medyada kullanılabilir. Instagram, Facebook, Twitter, Reddit ve Onlyfans, NFT’lerin ekosistemlerine entegrasyonunu zaten duyurdular.

Proje, İstek Listesi Satışlarını başarıyla tamamladı. 1500 Novatar satıldı.

[ad_2]

anlık kripto

Related articles

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_imgspot_img