Yeni sahibi, Pudgy Penguins NFT’lerine mutlu ayaklar veriyor

Pudgy Penguins, topluluğa yeni bir lider kazandırdıkça, değiştirilemez jetonlar (NFT’ler) koleksiyonunun fiyatları toparlandı. Mart ayının çoğu için 1 ETH civarında gezindikten sonra şimdi OpenSea pazarında 2,85 ETH ve LookRare’de 2,98 ETH ile işlem görüyorlar.

İlgili makaleye bakın: Asya neden bir NFT patlaması için bir sonraki büyük pazar olmaya hazırlanıyor?

Hızlı gerçekler

Projenin taban fiyatı Mart ayının çoğu için 1 ETH’nin altında kaldı ve ayı kapatmak için kısa bir süre marjı geçti. En çok 5,3 milyon takipçili Instagram ürün hesabı Supreme Patty’yi işletmesiyle tanınan girişimci Luca Netz’in, topluluğun Ocak ayında kurucuları devirmesinin ardından projeyi 750 ETH (2,5 milyon ABD Doları) karşılığında satın aldığı bildirildi. CryptoSlam verilerine göre, Mart ayının tamamında 1,82 milyon ABD Doları değerinde satış kaydettikten sonra, son 24 saat içinde LookRare ve OpenSea’de yaklaşık 700 ETH (2.45 milyon ABD Doları) değerinde Pudgy Penguin NFT’si işlem gördü. ağ CoinDesk’e anlattı projenin gelecekte kendi jetonunu takip edeceği.

İlgili makaleye bakın: BAYC’nin taban fiyatı, ApeCoin lansmanından bu yana 100 ETH’yi aştı

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

anlık kripto

Related articles

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_imgspot_img