Yığınlar (STX), OKCoin’den Büyük Mali Destek Haberi Üzerine Yükseliyor

Herhangi bir kripto para meraklısı ile DeFi, Dapps, DAO’lar, NFT’ler hakkında konuşursanız, Bitcoin’i ilk ilgili blok zinciri olarak düşünmeleri pek olası değildir, ancak OKCoin bunu değiştirmek istiyor.

Bugün, Asya borsası, WEB3 devriminin önemli noktalarını Bitcoin blok zincirine getirmek için Stacks ile bir ortaklık duyurdu ve bunu başarmak için yapılan yatırım güçlü.

OKCoin ve Yığın Daha Gelişmiş, Yetenekli Bir Bitcoin Ekosistemine Doğru Çalışıyor

OKCoin’in sosyal ağlarında açıkladığı gibi, Bitcoin üzerinde merkezi olmayan uygulamalar geliştirmeyi amaçlayan bir grup projeye 165 Milyon Dolar sağlamaya karar verdiler.

Adını verdikleri proje Bitcoin Macerasıdiğerleri arasında Digital Currency Group, White Star Capital, GSR gibi diğer risk sermayesi firmaları tarafından desteklenmektedir.

içinde röportaj yapmak Digital Currency Group tarafından finanse edilen bir kripto haber kaynağı olan CoinDesk için Okcoin liste başkanı Alex Chizhik, girişimin ortaklaşa yönetileceğini ve tüm kararların merkezileştirildiği mutlak hiyerarşik bir yapı olarak alınmayacağını açıkladı:

“Dikte edilen tutarları tahsis eden merkezi bir fon oluşturmak istemiyoruz. Yapmak istediğimiz şey, esasen üst düzey VC’ler ve projeler arasında bir çöpçatanlık hizmeti yaratmak.”

Chizhik, Bitcoin’in tüm ekosistemdeki en merkezi olmayan ağ olma potansiyelini vurguladı ve tam da bu nedenle “kripto benimsemesinin merkez üssünde kalması gerektiğini” öne sürdü.

Bununla birlikte, Bitcoin’in Touring’i tamamlamadığını, yani geleneksel bir bilgisayarın yaptığı gibi dApp’leri çalıştırma veya karmaşık talimatları destekleme yeteneğine sahip olmadığını belirtmekte fayda var, bu nedenle Stacks ve OKCoin’in Bitcoin emelleri gerçekten bir yolculuktur.

Piyasalar Tepki Veriyor: Bitcoin Düşüyor, Yığınlar Yükseliyor; Yol yukarı

Habere piyasalardan farklı tepkiler geldi.

Bitcoin, devam eden düşüş trendinden henüz kurtulamadı.

Bitcoin fiyatı, 24 saatlik şamdanlar.  Kaynak: Tradingview
Bitcoin fiyatı, 24 saatlik şamdanlar. Kaynak: Tradingview

Makroekonomik olaylardan sert bir darbe aldı ve iki gün önce Beyaz Saray’ın “kripto dostu” duruşuna ilişkin iyi haberlerin ardından bir nefes aldıysa da, bir düşüş daha fonla ilgili haberleri “meh” yaptı. Kripto para tüccarları arasında olay.

Buna karşılık, Stacks’ın yerel tokeni STX, %75 arttı, ancak düzeltildi ve günü dolara karşı %28 ve BTC’ye karşı %34 büyüme ile kapattı ve bu kripto para biriminin sahiplerinin koşullara rağmen gerçekten daha hevesli ve iyimser olduğunu gösterdi.

Yığınların Fiyatı, 24 saatlik şamdanlar.  Kaynak: Tradingview
Yığınların Fiyatı, 24 saatlik şamdanlar. Kaynak: Tradingview

Bununla birlikte, STX’in yalnızca 1,5 milyar dolarlık bir sermayeye sahip olduğunu belirtmek önemlidir, bu nedenle bu tür fiyat hareketleri o kadar şaşırtıcı değildir. Şu anda, token 1.4 $ civarında işlem görüyor.

ÖZEL TEKLİF (Sponsorlu)

Binance Ücretsiz 100$ (Özel): Kayıt olmak ve ilk ay Binance Vadeli İşlemlerinde 100$ ücretsiz ve %10 indirimli ücret almak için bu bağlantıyı kullanın (şartlar).

PrimeXBT Özel Teklifi: Kaydolmak ve depozitolarınızdan 7,000$’a varan PATATO50 kodunu girmek için bu bağlantıyı kullanın.

[ad_2]

anlık kripto

Related articles

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_imgspot_img