Yuga Labs, 4 Milyar Dolar Değerlemeyle 450 Milyon Dolar Artırdı

Önemli Çıkarımlar

  • Yuga Labs, Andreessen Horowitz liderliğindeki bir finansman turunda 4 milyar dolarlık bir değerlemeyle 450 milyon dolar topladı.
  • Bored Ape Yacht Club’ın yaratıcıları, parayı kısmen MMORPG’si Otherside’ı inşa etmek için kullanacak.
  • Yuga Labs, yakın zamanda Larva Labs’tan CryptoPunks ve Meebits NFT koleksiyonlarını satın aldı.

Bu makaleyi paylaş

Bored Ape Yacht Club’ın arkasındaki şirket olan Yuga Labs, girişim şirketi Andreessen Horowitz tarafından yönetilen 450 milyon dolarlık bir artışla 4 milyar dolarlık bir değerlemeye ulaştı.

Metaverse Finansmanı

Yuga Labs’ın potansiyel zammı hakkındaki söylentilerin doğru olduğu kanıtlandı.

başına sınır Rapora göre, mavi çipli Bored Ape Yacht Club ve Mutant Ape Yacht Club NFT koleksiyonlarının arkasındaki ekip, Yuga Labs, 4 milyar dolarlık bir değerleme ile 450 milyon dolar topladı. Yuga Labs ekibi, paranın kısmen çalışmakta olduğu Metaverse projesine gideceğini söyledi. Diğer taraf.

OpenSea, Dapper Labs ve Coinbase’e de yatırım yapan Andreessen Horowitz, turu yönetti. Andreessen Horowitz’in genel ortaklarından biri olan Chris Lyons’a Yuga Labs’ın yönetim kurulunda bir koltuk verilecek.

Andreessen Horowitz’in kripto kolunun lideri Chris Dixon, şunları söyledi:

“Bana göre Yuga Labs, ortaya çıkan bu diğer [Web3] şirketler, Meta gibi şirketler için önemli bir karşı ağırlıktır. Meta’nın bu tür baskın dijital deneyim sağlayıcısı olduğu ve tüm para ve kontrolün o şirkete gittiği distopik bir gelecek var.”

Animoca Brands, Coinbase ve MoonPay de finansmana katıldı.

Yuga Labs’in üzerinde çalıştığı Metaverse oyun projesi bir MMORPG. Ekip, birlikte çalışabilirlik ve ademi merkeziyetçilik gibi temel Web3 ilkelerini oyuna dahil etmeyi umuyor gibi görünüyor. Bored Ape Yacht Club’ın kurucularından Wylie Aronow, “Gerçek olduğunu düşünüyoruz. Hazır Oyuncu Bir deneyim, oyuncu koşusu olacak.”

Yuga Labs son zamanlarda büyük hamleler yaptı. 12 Mart’ta şirket Edinilen Larva Labs’in klasik NFT koleksiyonu CryptoPunks ve Meebits’in fikri mülkiyet hakları. Sadece günler sonra, ApeCoin DAO başlatılan ApeCoin, hangi şişmiş 15 milyar dolarlık bir değerlemeye, daha yüksek SandboxÇokgen ve Aave.

Açıklama: Yazma sırasında, bu parçanın yazarı BTC, ETH ve diğer birkaç kripto para birimine sahipti.

Bu makaleyi paylaş

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

anlık kripto

Related articles

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_imgspot_img