Zcash Vakfı İlk Çeyrek Harcamalarını %17 Oranında 2.7 Milyon Dolara İndirdi

Zcash Vakfı, Covid-19 baskıları nedeniyle bu yılın ilk üç yılda harcamaları% 17 ihtiyacını azalttı. Vakıf, ilk çeyrek raporunda, 3,24 milyon dolarlık başlangıç ​​bütçesinden sadece 2,68 milyon dolar harcadığını söyledi.

Raporda diyor ki:

Bütçe indirgememiz öncelikle Zcon2’yi iptal etmek ve seyahat masraflarını azaltmaktan kaynaklanıyor.

Zcash, gizlilik merkezli popüler bir madeni paradır. Rapora göre, çeyrek sonunda Zcash Vakfı yaklaşık 101.000 ZEC, 42 Bitcoin (BTC) ve 4 milyon dolar nakit tuttu.

Koronavirüs salgını, dünyanın dört bir operasyon işletmelerinimizde saymasına neden oldu. Zcash Vakfı üyeleri, pandeminin operasyonları Düğmesi etkisinin her zaman uzaktan çalıştığı için daha az şiddetli olduğunu söyledi. TCN Koalisyonu ile ortak olarak gizlilik koruyan bir iletişim izleme uygulaması geliştirme için blockchain ağını kullandı.

İnceleme sırasında Zcash Vakfı, Zcash konsensüs uyumlu düğüm istemcisi Zebra üzerinde çalışmaya devam etti. NU3 sert aktivasyonu Nisan Ayından Temmuz ayına kadar geri bildirim, rapor Zecwallet ile “hafif cüzdan sürümü” nun piyasaya sürülmesi için çalışmaların devam ettiğini söylüyor. Yeni Zcash ekranında ZEC tokenlerini hemen korumasını sağlar.

Vakıf, Esnek Yuvarlak Optimize Edilmiş Schnorr Eşiği (Frost) adı verilen “korumalı fonların çoklu imza harcamaları için basitleştirilmiş bir eşik planı sunmayı” planlıyor. Planın, özel eşik ödemeleri için Zcash Fidan protokolüne entegre edilebileceği belirtildi.

Q1 2020 raporu ayrıca bir Zcash-Cosmos pegzone tasarımı hakkında bir güncelleme sağladı. Cosmos ekosistem üyeleriyle zincirler arası entegrasyon kavramını gözden geçirdikten sonra, ortaklar bu yılın ikinci çeyreğinde somut bir yol haritası yayınlayacaklar.

Yazma sırasında, zcash (ZEC) son 24 saat içinde% 9.2 düşüşle 42.05 $ ‘a geriledi. Madeni para, son 52 haftada yüzde 37’den fazla birikti ve piyasa değeri 378 milyon $ ‘a benzer.

Covid-19’un kripto para birimi işletmeleri üzerindeki etkisi hakkında ne düşünüyorsunuz? Aşağıdaki yorumlar bölümünde bize bildirin.

anlık kripto

Related articles

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_imgspot_img