Zilliqa Metapolis, Solana’nın OpenSea entegrasyonunu geride bıraktı

Zilliqa, hizmet olarak metaverse platformu Metapolis lansman etkinliğinin duyurulmasından bu yana, haftalık %270’lik bir artışın parçası olarak, son 24 saatte %80’lik bir şarjla Perşembe günkü kripto pazarına liderlik ediyor.

İlgili makaleye bakın: Bitcoin, küresel pazarlarla birlikte yükselişte olan kripto pazarı

Hızlı gerçekler

Metapolis, Forkast’a verdiği demeçte, lüks markaların ve işletmelerin, değiştirilemez belirteçler (NFT’ler), Zilliqa metaverse başkanı ve NFT Sandra Helou gibi blok zinciri uygulamalarından yararlanarak dijital ürünler ve ekonomiler yaratmalarına izin verecek.
NFT ekosistemine önemli bir katkıda bulunan Solana, bu hafta OpenSea’nın pazara ağ entegrasyonunu açıklamasının ardından, kripto para birimi SOL’nin duyurudan bu yana %10’un üzerine çıkmasının ardından manşetlerde yer aldı.
Bununla birlikte, jetonun fiyatı Asya çalışma saatlerine girerken hafifçe geriledi ve yazının yazıldığı sırada 120.92 ABD dolarından işlem görüyordu ki bu hala en yüksek seviyesi. Şubat başından beri nokta.
Piyasa liderleri Bitcoin ve Ethereum, son 24 saat içinde %1’den daha az işlem gördü, ancak her ikisi de geçen hafta çift haneli kazançlar kaydetti.

İlgili makaleye bakın: Metaevrende gerçekliği yeniden yaratmanın riskleri nelerdir?

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

anlık kripto

Related articles

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_imgspot_img