Zincir Üzerindeki Metrikler, Bu Kripto Ayı Piyasasının Geçmiş Döngüler Kadar Acımasız Olmayacağını Önerdi: Analitik Firması IntoTheBlock

Analitik firması IntoTheBlock’un araştırma başkanı Lucas Outumuro’ya göre, zincir üzerindeki bazı göstergeler, kripto piyasasının mevcut düşüş eğiliminin geçmiş ayı piyasaları kadar acımasız olmayabileceğini gösteriyor.

yeni bir analizOutumuro, “ayı piyasasında olmadığımızı iddia etmenin giderek zorlaştığını” kabul ediyor.

Toplam kripto piyasası değeri, tüm zamanların en yüksek seviyesi olan yaklaşık 3,07 trilyon dolar olan %57 düşüşle vurmak Geçen Kasım ayında Outumuro, temel göstergelerin önceki ayı piyasalarına kıyasla daha az düştüğünü belirtti.

“Talebin yüksek bir kısmı spekülasyondan geldiğinden, ayı piyasalarında alım satım duyarlılığı azaldıkça işlem ücretlerinin ciddi şekilde düşmesi normaldir. Bununla birlikte, daha yüksek seviyelerde kalmak, daha yoğun talep olduğunu gösteriyor.

Bitcoin günlük işlemde ortalama 500.000 doların üzerinde seyrediyor [fees] Mayıs 2022’de, Mayıs 2018’deki 130.000$’a kıyasla. Ethereum ve diğer kripto varlıkları, zincir içi aktivitede önceki ayı piyasalarına göre daha az belirgin düşüşlerin aynı modelini yansıtıyor.”

Araştırmacıya göre, hem Bitcoin (BTC) hem de Ethereum (ETH), son zamanlardaki düşüş eğilimine rağmen geliştirme aktivitesinde tutarlı bir ilerleme gösteriyor.

“Bitcoin ağına yapılan taahhütler, geliştirici çabaları sürekli olarak geliştikçe son iki yılda %50’nin üzerinde arttı. Bu, açık kaynaklı bir ekosistem olduğu için kriptoda büyüme için birkaç öncü göstergeden biri oldu ve bu ağların sürekli iyileştirilmesi için küresel olarak katkıda bulunan geliştiricilere güveniyor.”

Kaynak: IntoTheBlock

Yazma sırasında, Bitcoin günde %3’ün üzerinde düşüşle 29.625 $ için el değiştiriyor.

Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bir Dakikayı Kaçırmayın – Doğrudan gelen kutunuza gönderilen kripto e-posta uyarılarını almak için abone olun

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp
En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/Profesyonel Bat/INelson[ad_2]

anlık kripto

Related articles

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_imgspot_img